Aşılama Aşılama nın 7. Günü 2. Bir çatlatma iğnesi vurulan varmı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

KARAFESLEGEN

RabbiminLütfuHosgeldin
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
2.915
6
Arkadaşlar merhaba ben 27 nisanda tedaviye başladım 7 mayıs ta aşılama oldum..5 mayısta bir çatlatma iğnesi vuruldum ve 7 mayıs ta da aşılamam oldu..daha sonra 14 mayıs tada bir çatlatma iğnesi daha vuruldum..aynı şekilde 2. Iğneyi de vuranlar varmı?ve sizce neden buna gerek duyulmuş olabilir?

aşılamadan 7 gun sonra yanı cnm cok garıp geldı bana ama aşılamadan önce yumurtalıklarına baktılar mı kı catlama olmusmu dıye belkide catlamamıstır belkıde bı buyuk bı ufak wardır onun ıcın oyle yapmıslardır ama o zaman da catlamayan yumurtalık sonuyor dıe bılıyorum ay cok kafam karıstı pekı 2. ovıtrelleden sonra dr bişiy demedi mi ???

canım beim dr umda aşılamanın tam 7.gününde 2.iğneyi vurul dedi
nedenini sordum çünkü ben hiç duymamıştım ki üstelik yunmurtalarıma bakmıştı aşılama sonrası çatlamışlardı iğneyi yaptırıyorum rahmi güçlendirsin bebek sıkı sıkı tutunsun ve kistin olmasın diye demişti bana ve ben ilk aşılamamda kimyasal gebelik yaşadım yani döllenen yumurta rahme yerleşemedi ama sebebi rahimdeki yapışıklıkmış sonrasındaki rahim filminde tespit edildi ve sorun giderildi ama içim rahat etmedi ve başka sitede bi dr a sordum aşılamamın 7.günü vurulmuş olduğum 2.çatlatma iğnesi döllenmiş olan yumurtayı bozar mı diye sordum yok kesinlikle böyle bi şey söz konusu değil dr unuz çok doğru bi tedavi yöntemi uygulamış dedi
istersen özelden dr un cavabını yollayabilirim cnm
içini ferah tut
tedavin doğru

aşılamadan 7 gun sonra yanı cnm cok garıp geldı bana ama aşılamadan önce yumurtalıklarına baktılar mı kı catlama olmusmu dıye belkide catlamamıstır belkıde bı buyuk bı ufak wardır onun ıcın oyle yapmıslardır ama o zaman da catlamayan yumurtalık sonuyor dıe bılıyorum ay cok kafam karıstı pekı 2. ovıtrelleden sonra dr bişiy demedi mi ???

canım benim hyr hiç bir şey sormadım..burda yazılanlarıda okudukça kimseye böyle bişi vermediğini farkettim..

canım beim dr umda aşılamanın tam 7.gününde 2.iğneyi vurul dedi
nedenini sordum çünkü ben hiç duymamıştım ki üstelik yunmurtalarıma bakmıştı aşılama sonrası çatlamışlardı iğneyi yaptırıyorum rahmi güçlendirsin bebek sıkı sıkı tutunsun ve kistin olmasın diye demişti bana ve ben ilk aşılamamda kimyasal gebelik yaşadım yani döllenen yumurta rahme yerleşemedi ama sebebi rahimdeki yapışıklıkmış sonrasındaki rahim filminde tespit edildi ve sorun giderildi ama içim rahat etmedi ve başka sitede bi dr a sordum aşılamamın 7.günü vurulmuş olduğum 2.çatlatma iğnesi döllenmiş olan yumurtayı bozar mı diye sordum yok kesinlikle böyle bi şey söz konusu değil dr unuz çok doğru bi tedavi yöntemi uygulamış dedi
istersen özelden dr un cavabını yollayabilirim cnm
içini ferah tut
tedavin doğru

tatlım çok teşekkür ederim..inan çok içim rahatladı...

tatlım çok teşekkür ederim..inan çok içim rahatladı...

ne demek fıstık
bende senin gibi endişelenmiştim
ve araştırmıştım kimseye vermemişti dr u
ama doğru bi yöntemmiş
ayrıca çok mantıklı geliyor
daha büyüyüp de çatlayamayan yumoşlar için
kist oluşmaması açısından yani
allah gönlüne göre versin güzel arkadaşım:1hug:

X