Bebeğin eşiği

N.S.E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
960
0
dün dr a gittim bebekle ilgili herşey normal çıktı fakat dr um bebeğin eşi aşağıda dedi dikkat et iş yapma yorma hatta yat ve en ufak kanamada gel dedi. özelliklede 7. ayda bu risk dahada artarmış.
bu durumunun olması bebeğin erken doğumuna mı neden oluyor bilen varsa açıklayabilir mi ? teşekkürler...

bendede vardı aynı olay.çok panik yapmıştım ben.çok şükür kötü bişey olmadı.
kaç aylık hamilesiniz bilmiyorum ama zaten ilerleyen aylarda yukarı çıkma ihtimali yüksek..
benimki çıkmıştı biraz 6.aydan sonra.ben yinede sezeryan oldum ama.inşallah sizinkide çıkar.
kanama olursa çok fazla erken doğum oluyormuş galiba ama iyi düşünün iyii olsun..
hayırlısıyla zamanında doğar inşallah.

canım ben 14+4üm şimdiye dek en ufak kanama yaşamadım. inşallah zamanla düzelir.

6. 8. ve 10. haftalarda kanama gecırdım ve tam kanamam bıttı derken dr bu defada plesenta onde yanı esı asagıda dedı 13haftalık falandım ozaman ama dr yukarıda cıkabılır zamanla ama cıkmayada bılır dedı cıkmazsa 7.aydan sonra tam dınlenme verırım ve sezeryan olursun dedı 5.aydan sonra net soylerım dedı ve sukurler olsunkı 17.haftada gıttıgımde duzeldıgını soyledı.
yanı duzelebılrıde sen dıkkatlı ol ve zamana bırak yeter :emir_bebek:

inşallah canım zamanla düzelir ve benimki de seninki gibi yukarı çıkar. Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

Canım benim14 haftalıkken ani fazla bir kanamam oldu bebeğimiz eşi aşağıdaymış o kanamış çok korkmuştum ultrasonda bebeğin hareket ediyor deyince dünyalar benim olnuştu.Bu aylarda görülebilen birşeymiş.Bebek büyüdükçe eşi yukarıya itiyor.1 ay istirahat ettim ve günde en az 3 litre su içtim sonrasında yukarıya çıktı zaten çok şükür.Sende ağır kaldırma fazla yorma kendini bebeğin büyüdükçe düzelecek ınşallah
Hayırlısıyla meleğine kavuşursun ınşallah

X