eşinin sprm say. düşük olup tüp bebekle hamile kalan varmı

ecrin.06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
136
1
arkadaşlar ben 2 kere tüp beb. yaptım ama olmadı 3cüyü denemek istiyorum ama korkuyorum yine olmaz diye bizim sorunumuz eşimin sıperm say. düşük anne olmayı çooook istiyorum ama bir türlü olmuyor nolur bana yardım edin düşüncelerinize ihtiyacım var.

umudunu kaybetme,bizdede aynı sorun vardı,üstelik morfoloj, 0 idi,tam 3. başlayacakken kendiliğinden hamiş kaldım,şimdi 5 aylık hamileyim.mutlaka normalde dene...ama ben bu işi tam aklımdan çıkarmıştım,bu çok önemli,kendini biraz bu sabit düşünceden uzaklaştırmalısın,ben 2. denememden sonra 5-6 ay ara verdim,düşünmemeye çalıştım,şükrettim halime ve tam 3. için randevu almışken kendiliğinden bu mucize oldu.üstelik doktorlar aşılama bile olmaz derken,nolur kendimi sıma,biraz rahat bırak,biliyorum söylemesi kolay ama aynı yollardan geçtim...

canım bizimde aynı problemimiz var ikinci denememde hamileyimm umudunu kaybetme

bizdede aynı sorun var canım ilkinde tutmadı hatta bizde azo var ama çok sayıda spermimiz donduruldu morfolojiden ise bi haberim acıkcası birşey söylemediler testisdlerden alındı sperm .. ikinciyi denicem şimdi doktor şansımızın yüksek oldunu söylüyo

X