Saç Rengi ve Saç Boyama Belime kadar uzun saçlarımı hangi renge boyasam???yazın bişeyler kıızlarr hadii

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Merhaba arkadaslar ben saçlarımı 3 senedir boyatmadım ve saçlarımın uzunluğu belimde.cok kalın telli ve sağlıklık saçlarım var.tenimin rengi esmer.ve ben değişiklik yapmak istiyorum bu yaza girerken sizce PALETTE RADIANCE BÜYÜLÜ KAHVEMİ???(Su saçı bir boyamada hem açıp hem boyayım büyük değişim saglayan boyamı :) yoksa LOREAL CASTİNG SICAK ÇİKOLATAMI) Sizce hangisi daha tatlı bi renk fikre ihtiyacım varr.tesekkür ederim şimdiden arkadaslarrr:emir_bebek:

kesinlikle paletteden büyülü kahveee:lepi:

Loreal serisi bence canım boyanmamış saçı açıp boyayan Loreal Recital Ultra Açıcı kullan. 6.3 Dore Kahve olan bence esmerlere çok yakışıyor. Bak istersen :kahve:

Bence okadar uzun saçını kendin boyama yani açılma işlemi olucaksa, koyu boyucaksan olur

kızlar hadi bişeyler yazın fikirlerinize ihtayacım var

bence saçın o kadar uzunsa kendin boyama kuaföre git derim.Birde koyu ise açacaksan o kadar saçla baş edemezsin.benim saçımda uzun ve gür.o yüzden kendim yapınca aralarda içlerde tam tutmayanlar oluyor.sıcak çikolata rengi çok güzel bence.bende bu hafta inşallah bir aksilik olmazsa boyatacağım.hihoyyyt

benimde saçlarım belimde kendim boyuorumm kuafore gtmeene grek yok canım büyülü kahve tabkı

tabi burda saçın uzunluğu değil önemli olan sık ve gür olması ben onu belirttim.tabi karar senin saç senin canım.bizimki öneri olur ancak.:sm_confused:

X