Hem emzirmek istiyorum hem de kilo vemek istiyorum

TLAYSI

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2008
283
0
kızlar çok kilo aldım yeşil çay denemek istiyorum. emzirdiğim için zararlı olup olmadığını merak ediyorum bilen varsa yazabilir mi acaba?

emzirirken yeşil çay, maydanoz, nane bunlar önerilmiyor...bende aynı dertten muzdaribim, yaz da geldi... her yanım bıngıl bıngıl.... ama4 haftadır haftada iki gün havuza gidiyorum, bayağı sıkılaştım... biraz da kilo verebilsem ahhhhh.....

ben şiştim doğumdan sonra. hamileyken inceciktim. ama 6 ay hiç rejim yapmayı filan dusunmuyorum

kızlar bunlara ne gerek var emzirdiğiniz için zaten kalori yakıyorsunuz

içinizi rahat tutun ve süt olsun diye önünüze gelen herşeyi yemeyin yeter

ben şiştim doğumdan sonra. hamileyken inceciktim. ama 6 ay hiç rejim yapmayı filan dusunmuyorum

aynen canım yaaaaa... doğum yaptım iki hafta sonra göbüş falan inmişti, 20 günlükken eski kiloma 3 kilo vardı... şimdi ise ağlamak istiyorum yaaaaa...:bbo:

valla benim bebek 7 aylık ama artık kilo vermek lazım şimdiye kadar hiçbirşey yapmadan 5 kilo gitti ama orada çakıldı kaldı bir buçuk aydır gram gitmiyo 7 kilo fazlam var diyet bölümüne girmeye başladım orada gördüm soğan suyu zayıflatıyormuş bayağı bi, tabi biraz dikkat edince, emzirmeye de engel değil diyorlar soğan zaten sütü arttırıyor ya, ben başladım bu gün ilgilenen arkadaşlar
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...z/71526-sogan-suyu-diyeti-deneyimlerimiz.html

doğumdan sonra doğum öncesi halimle pek farkım yoktu, 2 ayda 5 kg.aldım, korkunç bir iştahım var yemek yiyorum yarım saat sonra içim kıyılıyor.benim iştahımı kesecek şeyler yapmam gerekiyor. soğanı ne kadar içmek gerekir, soğanın ne kadar suyu çıkar ki?

valla benim bebek 7 aylık ama artık kilo vermek lazım şimdiye kadar hiçbirşey yapmadan 5 kilo gitti ama orada çakıldı kaldı bir buçuk aydır gram gitmiyo 7 kilo fazlam var diyet bölümüne girmeye başladım orada gördüm soğan suyu zayıflatıyormuş bayağı bi, tabi biraz dikkat edince, emzirmeye de engel değil diyorlar soğan zaten sütü arttırıyor ya, ben başladım bu gün ilgilenen arkadaşlar
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...z/71526-sogan-suyu-diyeti-deneyimlerimiz.html

canım emzirmeye engel olmadığına eminsin demi, valla yarın ben de başlarım o zaman... benim bebiş 4,5 aylık ama çok takıyorum bu bıngıl bıngıl halimi, yaaaaaa.... eşim de dalga geçip duruyor bi yandan... oğlum bile karnında bi daha mı bebek var OLEYYY dio.... :eek:klava:

soğanın suyu çıkmıyo bi orta boy soğanı 4 bardak suda 15 dakika kaynatıyosunuz zaten kaynayınca süzünce, 2 bardak kalıyo hemen hemen 1 bardak sabah aç karna biraz limon sıkıp, 1 bardak da akşam aç karna yemeklerden önce içiyosunuz inceledim de bu şekilde biraz da dikkat edip 8-10 kilo verdik diyenler var ben 5 versem razxıyım

emzirmeye etkisi olmaz sanırım soğan normalde zaten sütü arttırıyor gaz falan da yapmıyor zaten benim bebeğim gazını çok rahat çıkartıyo artık bence kullanılır ha yemişsiniz ha kaynatmışsınız gibi düşünüyorum ama bilmiyorum tabi uzman değilim

kızlar benim de acilen kilo vermem lazımmm...dediğiniz gibi doğumdan sonra çoookkk kilo aldımmm...ilk başlarda ben de nerdeyse doğum öncesi görünümdeydim..şimdi ise çok kilo aldım..nerdeyse 9 aylık hamile kiloma ulaşıcam...hareketsiz kaldım ve iştahım çok açıldı..ayrıca sütümü keser diye çok fazla hareket etmek ya da yediklerimi kısıtlamaktan da korkuyorumm..çünkü denedim 2 ay kadar önce ve sütüm azaldı..lütfen zayıflayanlar nasıl başardılar,sütleri azaldı mı anlatsınlar bizeee...

hayır hayatımda pekmez reçel yemeyen ben-ki hamileyken bile yemedim şimdi silip süpürüyorum hergün...hamileliğinin sonuna kadar çalışan ben şimdi evden dışarı çıkası gelmeyen de ben..yardımmmmmmmm......

soğan suyunu denedim kızlar, benim tansiyonumu fırlattı, baş dönmesi, kusma sonunda kendimi hastanenin acilinde buldum, bir şişe serum ve ilaçlar......

Ben soğan suyu kürü uygulamak istiyorum ama benimle birlikte bebegimde zayıflarmi yada midesine zararı olur mu aklima takilan sorular uygulayan arkadaşlar yardimci olabilir misiniz acil ihtiyacım var bu arada bebeğim 10aylik 🙏

X