hamile kalma ihtimali :(((

B

beril22

Ziyaretçi
selam arkadaşlar .yaklaşık 10 gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik aradan 3 saat geçti norvelo kullandım ilişkiden 4 gün sonra adet oldum ve kanamam 5 gün sürdü ve dün bitti dün tekrar ilişkiye girdik yani adetimin 6. günü kazayla prezervatifin yırtıldığını farkettik olan olmuştu ama adetimin tam bitmediğini halen kanamanın devam ettiğini gördüm bu bilgiler doğrultusunda hamile kalma ihtimalim varmıdır ne yapacağımı bilmiyorum tekrar norvelo kullanmakta istemiyorum hamile kalırmıyım ihtimal nedir sizce acaba yazarsanız çok mutlu olurum.iyi günler

Hamilelik ihtimali elbetteki var, içinize su serpmiş gibi oldum kanımca:nazar:

ne su serpmesi yaaa . neyse birşey sormadım diyeyim

test yapsanıza 3 liraya testler var.. yada konuya ekşın katmak için biraz detay girin siz.. bakın çok yardımcı olcak akadaş çıkar :1closedeyes:

ne diyeceğimi bilemiyorum ya kaldınsa ????ne yapacaksın????

evet hamile kalma olasılığınız var
her ay böyle kuruntu yapacağınıza adam gibi bi korunma yöntemi seçin :nazar:

böyle habire korunmasız ilişki yaşarsanız elbet bir gün hamile kalırsınız..

editledim:
ikinci ilişkide kondom varmış.
bir idrar testi alıp yapın, pahalı değil..:nazar:

Çok düşük bir ihtimal bu.Ama yumurtlama düzensizliğin,pko rahatsızlığın ya da adet düzensizliğin varsa hemen bi test alıp yap,ama o kadar da kendini yıpratma,çok zayıf bir ihtimal bu.
Ne yaparsın,kazalar hayatın tuzu biberiyerimseniben
Umarım problem çıkmaz,geçmiş olsunfisfisfis

E be güzelim ne aceleniz vardı biraz sabredip kendini kocana saklasana neyse üzerime vazife değil tabi ki-tatlicadiarzu- benim diyeceğim şu hamile kalma olasılığın düşük bence ama oldu ki kaldın diyelim o sevgilini kulağından tutup doğru nikah masasınakaydirigubbakcemile sakın aldırıyım deme yazıktır günahtır yıllarca bebek özlemi çeken aileleri düşünün:çok üzgünüm:

hamile olma ihtimalin tabiki var.. ayrica kanaman devam ederken iliskiye girmen senin acindan cok zararli biraz arastir istersen..
test alip yaptir derim.

kötü olmuş gülüm bu durum yaa
sen en iyisi takvimi belirle bi sonraki adetinin ikinci günü bi doğum kontrol hapı kullanmaya başla
yoksa böyle çok başın ağrıyacak anlaşılan
evlenmeden neden ilişkiye girdin konusuna girmeyeceğim üstüme vazife değil hayat senin hayatın
aşk işte bazen engel olamıyorsun yerimseniben

yahu ben bile evli olduğum halde hamile kalacam diye tırsıyorum of be arkadaşım inşallah değilsindir herşey zamanında güzel

arkadaşım zor ihtimal ama olabilir yine en iyisi kan testi yaptır en etkili sağlam olan bilgi odur.hakkında hayırlısı olur umarım

X