Mide bulantısı

hrsymsn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2008
87
0
değişik birşey yaptığımda(hiç gitmediğim biryere gittiğimde),mutlu olduğumda,üzüldüğümde,korktuğumda,heycanlandığımda vs. bu tür duyguları yaşadığım zaman miğde bulantım oluyo bu yüzden ben 1 senedir hayatımdaki bütün değişiklikleri kaldırdım ne geziyorum arkadaşlarımla dolaşıyorum ne bi erkek arkadaşım olsun istiyorum mutlu olmaktan korkuorum sırf miğdem bulanıcak diye psikoloğa gittim üstüne gitmem gerekli dediği ama ne yapcağımı nasıl yapcağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz :s henüz 17 yaşındayım ve hayatımı yaşıyamadan eve tıkılı kalmak beni çok üzüyor. benneyaptımki

ah canım bende öyleyim çok kötü bişey üzüldüğümde heycanlandığımda,korktuğumda hemen midem bulanıyo.beni çok etkiliyo hiç yemek yiyemiyorum sonunda hastanelik oluyorum midem çok kötü oluyo öyle olduğumda en son 2 ay kadar sürdü hiç iyileşemicem sandım ölüm korkusu başladı bende hiç bişeye hevesin kalmadı.psikiyatrise gittim ilaç tedavisiyle düzeldim iştahım da açıldı verdiğim kilolarıda aldım ohh Allah a şükür iyiyim.ama ilaçları bırakınca tekrar öle olurum diye korkuyorum :KK43:

geçmiş olsun canım aynı dert bende de var heyecan ve üzüntüde direkt mideme vuruyor bi hafta sonra öss var heyecandan midem bulanacak yine ne yapacağımı hiç bilmiyorum :sm_confused:

X