Lekeler, Çiller Cilt Lekeleri için soğan suyu ve elma sirkesi karışımı

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

seliss

umuda yolculuk
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
409
5
42
arkadaşlar bir sitede okumuştum mucize iksir die ben bir kaç kez denedim fakat devamını getiremedim 1 soğan suyunu sıkıp bir tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıp lekeli bölgeye süreceksiniz aranızda belki deneyenler olmuştur.a.s

Son düzenleme:
elma sirkesi sürüyorum bayadır ama bi değişim olmadı 4-5 ay olmuştur kısa zamanda değil bide böyle deneyeyim bakalım yazarım iyi gelirse sağol paylaşım için :)

bende elma sirkesi limonu bayadır deniom.bendede fayda olmadı:KK43:

slm kızlar bende deniyorum ama ara sıra sogan gözlerimi yaktıgından fazla yapamıyorum bildiginiz başka etkili yüz lekeleri için maske varmı formil yüzüm çok kötü hep dogumdan sonra oldu çillerimde var tabi çatlaklarım göbegim ne ararsan var offfffffffff

buzdolabında bekleyerek sararmış salatılığı hergün lekeli bölgeye sürüyorsunuz

tşk canım etkisi olurmu denedin mi yaş maya derken nasıl oluyor o nerden alınıyor tarifi tam yazarmısın az az koyacam

canan tşk denicem nazaman etki ediyor yaza kadar geçermi lekelerden gözlüksüz gezemiyorum dogumdan sonra acayip çirkinleştim felaketim:2:

Mrb.

Bende lekelerden şikayetçiydim. Doktora gittim. expigment ve güneş kremi verdi. Kullandım hafifledi. Ama sonra bıraktım ve daha koyu hale geldi. Netten araştırdım ve bir tavsiyeyi uyguladım. Şöyle ki, sabah 8 de expigment %4, sonrasında güneş kremi, akşam ise 8 gibi acnelyze diye bir krem, 1-2 saat sonra expigment yatarkende baticon muydu neydi unuttum sarı beyaz bir krem (bepanthene tarzı) sürdüm. lekelere bayağı bayağı azaltıyor, ancak kullanımı bırakınca gene başlıyor. Gene de tavsiye ederim. Acnelyze cildi soyuyor. O yüzden kullanımında dikkat etmek gerekiyor. Eğer hassas bir cildiniz varsa çok az deneyerek öyle kullanın. Birde cildi soyduğundan dolayı bu tedaviyi önemli günlerden (düğün gibi)1 hafta önce bırakın.

4 yıldır, doktorun verdiği kremler, kozmatik leke açıcılar ve yaz kış sürdüğüm 50+ güneş kremleri fayda etmedi. Geçen gün arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr. Ömer Faruk Giray'a gittim. 85'li yaşlarda, İstanbul beyefendisi doktor, yüzümdeki deriyi kazıyarak örnek aldı ve malesef mikroskopta bana gösterdiği Demodex folliculorum adında çok bacaklı bir mayt olduğunu söyledi!! araştırdığıma göre hemen hemen herkeste olan bu mayt sayısı artınca leke sivilce gibi problemlere sebep olabiliyormuş. Doktor kendi hazırladığı solusyonlar dışında, c vitamini, microorganizma öldürücü hap, renk açıcıs ve sivilce kremlerinden oluşan 10 lu bir set verdi. sirkenin de mikroorganizma öldürücü etkisi olduğu biliniyor, benzer işe yarayabilir. yıllarca çok para ve zaman harcadığım için paylaşmak istedim.

4 yıldır, doktorun verdiği kremler, kozmatik leke açıcılar ve yaz kış sürdüğüm 50+ güneş kremleri fayda etmedi. Geçen gün arkadaşımın tavsiyesi üzerine Dr. Ömer Faruk Giray'a gittim. 85'li yaşlarda, İstanbul beyefendisi doktor, yüzümdeki deriyi kazıyarak örnek aldı ve malesef mikroskopta bana gösterdiği Demodex folliculorum adında çok bacaklı bir mayt olduğunu söyledi!! araştırdığıma göre hemen hemen herkeste olan bu mayt sayısı artınca leke sivilce gibi problemlere sebep olabiliyormuş. Doktor kendi hazırladığı solusyonlar dışında, c vitamini, microorganizma öldürücü hap, renk açıcıs ve sivilce kremlerinden oluşan 10 lu bir set verdi. sirkenin de mikroorganizma öldürücü etkisi olduğu biliniyor, benzer işe yarayabilir. yıllarca çok para ve zaman harcadığım için paylaşmak istedim.

ŞOK ŞOK yüz maytı mı ıyyyyyk..Ay ben varsa da öğrenmek istemiyorum bir mayt eksikti hayatımda..yeterince iğrençlik var zaten..:KK52:EEEE peki ne oldu bu tedavinin sonucu yazarsan çok iyi olur..:KK23:C vitaminin nasıl kullandın yani kapsül mü tüp mü ?:26:

kızlar benim bildiğim
bu elma sirkesi soğan suynu içiceksiniz, yüzünüze sürmiceksiniz,
o zaman cilde iyi geliyo, bide saça..
muş..yani..
marankiden duymuştum,
bende denicem

Arkadaşlar mrbb
Bu karışım resmen mucize ben sadece 3 gündür yapıyorum ve lekelerini geçti hemde dudak kisminda bıyık şeklinde duran kocaman bir lekem vardı aynaya bakmaktan nefret ediyordum psikolojik bozulmuştu ama bu mucizeyle geçti yüzüme nur geldi resmen şiddetle tavsiye ediyorum en pahalı kremlerden losyonlara kadar ne paralar döktüm hic bir şey ise yaramadı gitmedim estetik merkezi dr kalmadı meğer çare burnumun dibindeymis

Canim buldugun çare nedir? Sogan suyu sirke icmek mi? Lutfen cevaplarmısın bende de bi dunya leke var :KK43:((

X