çok duyulmamış keşfedilmemiş koku arıyorum??

brangelina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
372
3
kızlarr, açık parfümlerden (d&p yada smells good gibi) böyle keşfedilmemiş nadir bilinen adı çok duyulmamış yayılmamış kullandığınız kokular varmı..önerilerinizi bekliyorum değişik kokularıda keşfedip değişik kokalım..hep aynı sabit kokular var..muhakkak dönüpte bakmadığımız ama çok güzel olanlar vardır..keşfetmiş olanlar paylaşabilirlermi?

ne tarz bi koku ?? birde açık almak daha çok işime geliyo açıkçası.. kalıcılar ve çok kullanıyorum ayda 1 parfüm alıyorum nerdeyse bide çok değiştiriyorum...ama almaya değerse alırımda tabi

evt başka önerisi olan yokmu arkdşlar??fisfisfis..farklı kokular bilindik olmayan keşfedilmemiş??..
mesela ben salvador dali laguna yı çok beğenirim ama türkiyede satışı yok artık, baktığım çok yerdede bitmiş gelmiyor..onu açık parfüm satan yerlere sordum laguna olan yoktu ama başka bi çeşidi vardı adı aklımda diil (zaten birtane salvador dali var diğer çeşitleri yok dolum parfümcülerde) ve oda gayet güzeldi kimsede denk gelinmeyen parfümlerden olduğu için farklı kılıyo..tesadüfen bulduğum kokulardan biri...gayette kalıcı..

açık olarak bulabilir misin bilmiyorum ama Reyane Tradition Fashion Reyane parfümünü ve Solara Lomanı tavsiye ederim...ben de kimselerin bilmediği ama kalıcı,biraz ağır ve süper kokan bir parfüm arıyordum...yazın amerikadan aldım bu ikisini ve kokularını cok beğeniyorum en azından kimsede olmayan kokular a.s ....tavsiye ederim bulabilirsen cok memnun kalırsın insanı başka diyarlara götürüyor bu kokular :eek:

25th Edition Eau de Parfum for Women

çok farklı bir koku. Çok ağır değil. Tavsiye ederim. Kimsede olmamasıda cabası:1rolleyes:

kızlaaaar tşkkler bunlarıda not aldım ama isimlerini ilk defa duyuyor gibiyim umarım bulabilirm.. BAŞKAAAA???

Sun Dapples süper bir koku kesinlikle tavsiye ederim.Üst Notaları:portakal,Böğürtlen Erik, Kavun, Yeşil Notalar,Su Ürünleri Akoru
Orta Notalar: İnciçiçeği, Yasemin, Gül, Süsen(iris),Sardunya, Şeftali,
Son Notalar: Sandal Ağacı, Misk,Amber

Ancestry buda çok güzel.
Üst notalar :lLavanta,Böğürtlen,Limon,Portakal ,Mandalina
Orta notalar:Mısır Yasemini,Portakal Çiçeği,Gül,Şeftali, İnciciçeği
Son Notalar.Sandal Ağacı,Vanilya,Beyaz Misk,Sedir Ağacı, amber

Arzu edene temin edebilirim
.
Erkek kokusu olaraktaTOLSOM süper bir koku oğlum kullanıyor.
Üst Notalar :Bergamut,Limon,Badiane, Zencefil
Orta notalar :Karabiber, Kakule,Küçük Hindistan cevizi,kimyon ,elma, palmarosa
Alt Notalar : Kaşmir Ağacı, Sedir ağacı, Tonka, PaçuliAmber, Yosun,Misk

kızlar açık parfümlerde dolce gabbana light blue hangi markada var bileniniz varmı?
ixir e baktım yok :KK43:

Son düzenleme:
kızlar açık parfümlerde dolce gabbana light blue hangi markada var bileniniz varmı?
ixir e baktım yok :KK43:

yakınsan eğer beşiktaşta smells good var (kokularını tek geçiyorum..kesinlikle alkol kokusu acı koku yağ yok) çok güzel çokta kalıcı bide d p de bulabilirsin onun çok şubesi var zaten

mont blanc vardır,az bulunur,az duyulmuş bir kokudur.
Ben parfümlerden sık sık sıkılır ve değiştiririm ama o koku gerçekten bende farklıdır.
Tavsiye ederim:eek:

mont blanc vardır,az bulunur,az duyulmuş bir kokudur.
Ben parfümlerden sık sık sıkılır ve değiştiririm ama o koku gerçekten bende farklıdır.
Tavsiye ederim:eek:

netten bakıtm şişesi gayet hoş, güzel bi kokuymuş izleimi uyadırıyo..içri nasıl bişey gerçekten dahaönce duymdığım bi koku..ve dolumu varmıdır acaba biliyomusun cnm, üzerimde dneyip iyce memnun kaladan amak istemiyorm

açık olarak ıxora da güzel kokular var özellikle 218 numarası harka ben kullsnıyorum..

Açık parfum kesinlikle aynısı olmuyor, sana önerim

VERSACE BRIGHT CRYSTAL EDP :) Almanyada 50 ml 50 € Civari Turkiye'de de tahminimce 150 TL ye temin edebilirsin.. Ama emin ol verdiğin paraya deyecektir, ve büyük ihtimalle çoğu kişi hangi parfümu kullandığını soruyor olacaktır :) Nasıl anlat dersen anlatılamayacak kadar hoş ve güzel bir koku, bir parfümericide testerdan koklarsan demek istediğimi anlarsın :) Bunun dışında Gucci-Envy Me 2 de çok hoş yine fiyatı benzer aralıkta ama değiyor aldığına..

arkadaşlar kimin hangi parfümü kullandığı değil sizin ne kullanmak istediğiniz önemli tanımak denemek fikir edinmek karar vermek adına olabilir ama benim gibi yapmayın çok ünlü biri kullanıyormuş mutlaka çok güzeldir fikriyle dolduruşa geldim parama kıydım aldım sonuç fııısssssssss yoğun gül kokusu ve ben sevmem BVLGARI ROSE ESSENTİELLE sevmedimde kısacası denemeden almayın

kızlar burberry britt ve burberry beat kokularını denedim..özellikle beat olanı çok hoşuma gitti hafif yazlık güzel bi koku.. britt daha kendini belli eden bi koku bi bakmanızı tavsiye ederim..sevgiler.. dolumlarıda var

canım al sana az bılınen ama super kokan ama dolumu olmayan ancak fıyatı ucuz olan AJMAL MESıMESıNE super bı koku tavsıye ederımmm.

X