Saç Şekillendiriciler Sonunda dzletirici aldm nihayet

.......ceren.........

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
164
1
alıcam ,alıcam diyodum ve sonunda pazartesi günü aldım nihayet kaydirigubbakcemile2.......ama istediğim düzleştiriciyi bulamadım okadar aramama rahmen hemde.sonra bekonun kini aldım,yani nette gezerken hiç alıcı gözle bakmadığım bi düzleştirici aldım geldim.......ammaaa pişman değilim süper yapıyo saçı 10 dakikada harika saçlar üstelik çokta uygun ilgilenenlere duyrulur.........:lepi:

teşekkür ederim cnm bende philips istiyodumda bulamadım..kaderde beko almak varmış ama memnunum bekoda baya güzelmiş,hemde seramik dünya para vermeye gerek yok yanii gayet uygun fiyatı :)

ne kadara aldın canım saclarının dalgası nasıldı
60 milyona aldım canım ve saçlarımda hafif dalgalı ama ii düzleştiriyo almak istersen hiç tereddüt etme derim ...200 dereceye kadar ısınıyo,çok kısa sürede düzlüyo saçı,gerçi o saçın uzunluğuna bağlıdır benimki omuzlarımda ve 2 gün rahat dayanıyo hemen bozulmuyo....:lepi:

güle güle kullan cnm ben phılıps kullanıorum memnunum.ama zaten iyon özelliği olması önemli seninkindede varmış zaten.yerimseniben

ewt yıpranmaması önemli ama ben her zaman kullanmıyorum,ev kızı olduğum için dışarı çıkacağım zamanlarda kullanıyorum ayrıca bakımda yapıyorum yani okadarcıktan bişey olmaz heralde CADIARZU

X