Kontakt Lens lütfen yardım yeşil lens!!!

drelif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
6
0
arkadaşlar numaralı lens kullanıyorum ama artık renkli numaralı lens kullanmak istiyorum.uzun zamandır araştırıyorum ama hala ne marka alacağıma karar veremedim.gözlerim koyu kahverengi,kumralım,kızıl saçlıyım.gözde doğal duran ama çarpıcı ,gözde kuruluk ve batma yapmayan,konforlu bir yeşil istiyorum...rainbowun giallosuyla light green arasında kalmıştım ama light greenin doğal durmadığını,giallonun da göz rengini çok az açtığını koyu kahverengi gözlerde koyu yeşil durduğunu okudum yorumlardan.sanırım bi de solotica mel ve sophistic var kullanabileceğim ama solotica melin tonunu beğenmedim pek.sophistic konusunda ne diyorsunuz?ya da rainbowun giallosu ve light greeni hakkında?bu lensleri burda deneme imkanım olmadığı için çok kararsız kaldım.yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim...şimdiden teşekkürler...

çok teşekkür ederim canım:)rahatlığı nasıl bu lensin?uzun süre gözde kaldığında rahatsızlık veriyormu?çok şey istiyorum biliorum ama fotoğrafı varsa koyabilir misin?

Merhaba ben rainbow giallo almıştım, benimde gözlerim koyu kahve. Evet koyu bir yeşil oluyor, kulladıkça açılıyor rengi. Ben renk olarak çok beğenmiştim, çok doğaldı. Fakat ilk lenslerimdi, gözlerimdede kuruluk var, o sebeple ben pek rahat edememiştim. Rahat edebilseydim, duruşunu çok beğenmiştim

çok teşekkür ederim canım:)rahatlığı nasıl bu lensin?uzun süre gözde kaldığında rahatsızlık veriyormu?çok şey istiyorum biliorum ama fotoğrafı varsa koyabilir misin?

gayet rahat gün boyu kullanımdada ideal ama lenslerin 3 saatten fazla kullanılmasında pek taraftar değilim açıkçası..... ve canım ben 3 aylık aldıgım için şimdi lensim yok ama aldıgım zaman koyarım resim tabiki :)... ben gayet begeniyorum eleganceları Paris Hiltonda elegance takıyo ve onda nekadar canlıysa bendede öyle... ayrıca eleganceların üretimden kalktıgı falanda yok yanlıs bilgi verilmesin lütfen!

Son düzenleme:
gayet rahat gün boyu kullanımdada ideal ama lenslerin 3 saatten fazla kullanılmasında pek taraftar değilim açıkçası..... ve canım ben 3 aylık aldıgım için şimdi lensim yok ama aldıgım zaman koyarım resim tabiki :)... ben gayet begeniyorum eleganceları Paris Hiltonda elegance takıyo ve onda nekadar canlıysa bendede öyle... ayrıca eleganceların üretimden kalktıgı falanda yok yanlıs bilgi verilmesin lütfen!

arkadaşım, yardımınıza ihtiyacım var
elegant liht blue kullanıyordum uzun zamandır ancak yırtıldı. ve elegant bulamıyorum. hangi lensciye sorsam üretilmiyor diyor. siz üretildiğine eminmisiniz? cibavisionun elegantı ama...
bir de natural liht blue diye bir marka ve renk gördüm. bunlar nerede satılıyor. acil yardıma ihtiyacım senağlama

arkadaşım, yardımınıza ihtiyacım var
elegant liht blue kullanıyordum uzun zamandır ancak yırtıldı. ve elegant bulamıyorum. hangi lensciye sorsam üretilmiyor diyor. siz üretildiğine eminmisiniz? cibavisionun elegantı ama...
bir de natural liht blue diye bir marka ve renk gördüm. bunlar nerede satılıyor. acil yardıma ihtiyacım senağlama

Canım sen balıkesirde oturuyorsun galiba?. ve elegant değil elegance dicektin galiba :-) .istanbulda olsaydın hangi optikçiden bulabileceğini söylerdim sana ama balıkesiri bilemicem üzgünüm...

bence çok güzel elegance.
robynfenty istanbula sık sık gelebiliyorum. nerden bulabilirim eleganceyi. ilgin için teşekkürler.

canım bunlarda benim giallolarım çok rahat çoğu kez unutuyorum gözümde lens oldugunu hiç batma yapmıyor.Gözlerim koyu kahverengi.Benim gözümde giallolar böyle duruyo.Umarım resimler yardımcı olur sana

my.php

my.php

canım gialloların çok yakışmış sana çok beğendim ama sanırım ben biraz daha açık kendini belli eden bi yeşil istiyorum...:KK43:sophisticin magic greenini alcam sanırım hala karar veremedim ama:KK43:

merhaba kızlar tam benım başlığım çünlü ben gözlükçüyüm :)) istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz size yardım edebilirim.günde belki 20 kişiye lens veriyorum lens hakkında semınerlere katıldım ve sertifikam var. cnm gözlerin kkoyu kahve ve numaralı. alacağın lens pahalı olacağı ve içinden 1 çift lens cıkacagı için dikkatlı seçim yapman lazım. numaraı lens kullananlar bilir şeffaf lens kutusundan 3çift cıkar ama numaralılar 1çifttir. benımde gözlerim koyukahve ve ben sana bausch&lomb dark green(hareli yeşil) öneriyorum kimse gözünde lens oldugunu anlamıyor yanı cok dogal duruyor.ama belli olsun dersen aynı markanın haresiz yeşilinide düşünebilirsin. 3 aylık ve yıllık seçenekleri var.ama ilk başta 3aylıkla başlamanı tavsiye ederim begenırsen yıllıga dönersin mcx

hmm ayrıca lens kullanımını 8 saatten fazla tavsiye etmiyorum dediğiniz gibi göz kurulugu yapıyor. ama saatin öenmi yok her halukarda göz kurulugu olabiliyor. lensin yanında göz kurulugunu engelleyen damlalar var ondan kullanmaznızı tavsiye ederim

ben green lens aldım ama gözlerim cok sulandı başta takamamıştım belkide ondan sulandı bilmiyom artık ama sizdede ilk kullandığınızda sulanma oldumu acaba cok merak ettim...

ewet tatlım bende yanmada oldu ilk gün ama inatla taktım akşama kadar güneşe çıkmadan ertesi günü alıştı bidahada yanma olmadı taki tarihi geçene kadar tarihi geçmeye yakında yanma oluyor ve sulanıor gözlerim o zaman atıorum ben lensleri :KK66:

elegance grey kullanıyorum ben şuan ve mükemmel her girdiğim ortamda dikkat çekerim ama onlarla 2 kat artıyor bakışlarr :KK66::KK66:

elegance gri çok kullandım. alternatifler yoktu o zamanlar. ama damar damar. resmen ben lensim diye bağıran bir markadır. fırçayla boyamışsn gibi. madem damardan o kadar rahatsız değilsiniz, sophistik hiç olmazsa daha az damarlıdır. b&l bile elegance kadar damarlı değil.

X