Toki'den ev alanlar bakarmısınız.

zuzu08

yakışıklı erkegim
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
1.257
306
36
Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum toki'den ev alanlar memnunmusunuz peki toki evlerine bizde bursada oturuyoruz 2 gün önce başvurduk 1 ay sonra belli olcak 2+1 10 milyar peşin 400 tl taksitle bana yazarmısınız acil lütfen.

Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum toki'den ev alanlar memnunmusunuz peki toki evlerine bizde bursada oturuyoruz 2 gün önce başvurduk 1 ay sonra belli olcak 2+1 10 milyar peşin 400 tl taksitle bana yazarmısınız acil lütfen.

canım ben ankarada inşaat firmasında çalışıyorum toki mütaitiyiz kesinlikle birinci kalite malzeme kullanılıyor yoksa toki kabul etmiyor burda ince eleyik sık dokuyorlar piyasadaki evlerden daha güvenilir olduğu bir gerçek baştan savma iş yapılmıyor yoksa toki ödeme yapmıyor hayırlı olur işallah

benimkide ankara toki de
bizimkide 2+1 ve 13. katta ama çok güzel yapılmiş gerçekten. evler..........

ses yalıtımı ısı hepsi güzel diyor oturan tanıdıklarımız.biz henüz taşınmadık

canım ben ankarada inşaat firmasında çalışıyorum toki mütaitiyiz kesinlikle birinci kalite malzeme kullanılıyor yoksa toki kabul etmiyor burda ince eleyik sık dokuyorlar piyasadaki evlerden daha güvenilir olduğu bir gerçek baştan savma iş yapılmıyor yoksa toki ödeme yapmıyor hayırlı olur işallah

sağol canım bilgi verdiğin için teşekkür ederim hoşçakal...

Arkadaşlar mayıs sonu ev tutmayı düşünüyoruz . TOKİ TURKUAZ SİTELERİ çok güzel görünüyor. Fiyatı da gayet uygun. Evler tertemiz,çoğu sıfır. Bu sabah bir emlakçıyla konustuk aklımıza yattı aslında. Ama sizlere de sormak istiyorum. Biz nişanlımla Mayıs sonu Ankara'ya gelip 1 hafta içinde ev tutmamız lazım. Düğünden önce herşeyi hazır etmemız için anca vakit bulacagız,ikimiz de şehir dısında calısıyoruz cunku suan.
Ev kirası 400-500 merkezi sistem, spor salonu,güvenlik vs bi sürü aklıma yatan sey oldu. Ulaşım açısından da sıkıntı yokmus. Ben kızılayda kpss kursuna yazıldım eylülde baslıcam. Adam sıkıntı olmaz 20-25 dk da kızılayda olursunuz dedı.Evin önünden dolmusla sıhhıye köpsürüne kadar gıdersinz dedı emlakcı. Ayrıca yıne evın önünden metro durağına giden ring hattı var beledıyenın otobüsü dedi. Kızılay'a direk gidersiniz dedi. Düşüncelerinizi alabilir miyim?

X