Hangi ıslak mendili kullanıyorsunuz???

alek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
52
0
Kızlar birkaç tane denedim,bebeğime pişik yaptı,hangi markalar iyi sizce???CADIARZU

Son düzenleme:
huggies denedin mi? ben en sonunda onda karar kıldım. alkol içermiyor doğal... çok memnunum, hiç pişik sorunu olmadı, en azından şimdilik..

ben nivea nın ıslak mendilini kullanıyorum diğer mendillere göre biraz pahalı ama çok iyi
kokusuz alkol ve sabun içermiyor özellikle sensitive olanını tavsiye ederim

ılk ay nıveanın kını kullandım fıyatı bıraz pahalı geldı..

ondan sonrakı ay dalının ve huggies kullanıyorum

unibaby nin var cnm ben ondan kullanıyorum cream, lotion, yada pure diye çeşitleri var üçü de iyi denedim hiçbiri pişik yapmıyo içeriklerinde birinde zeytinyağı birinde badem sütü diğerinde pamuk sütü vardı sanırım ben uzun zamandır pembesini kullanıyorm
istersen sitesinden incele uni yaz çıkıyo

arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın ama havalar ısındı bebeklerinizin altını suyla temizleyebilirsiniz
ya da su ve pamukla temizleyebilirsiniz
burdan kız annelerine seslenmek istiyorum
ıslak mendillerin içeriğinde bulunan "paraben" maddesi kızların erken ergenliğe girmesine yol açıyormuş
bilimsel olarak kanıtlandın mı bilmiyorum ama bu bilgiyi burada okumuştum
aman çok dikkatli olun lütfen
ayrıca bu paraben maddesi sadece ıslak mendillerde değil neredeyse heryerde kullanılıyor
benim oğlum olmasına rağmen nadiren altını ıslak mendille temizliyorum çok gerekli olduğu zamanlarda
kışın bile su ve pamukla temizledim ve hiç pişik problemi yaşamadım
hepiniz güle güle büyütün bebeklerinizi

ben pampers kullanıyorum ve çokta memnunum.bir kere markette kalmamıştı ve mecburen chonsonbaby almış eşim anında pişik yaptı.bize pampers iyi geliyor.hiç pişik olmuyoruz çok şükür.

ılk 2 ay ılık suyla ıslatılmıs pamuk kullandım
sonra pampersla basladım baktım cok tuzluya gelıyor
sımdı johnson kullanıyorum

biz dalin kullanıyoruz geçen eşim molfix bez almış yanındada molfix in ıslak mendili vardı onuda açtım kullanıyorum pişik falan olmadı şimdilik

Arkadaşlar ben pişiğin sebebinin ıslak mendile bağlı geliştiğini düşünmüyorum.Ben popolin pişik kremini düzenli kullanıyorum ıslak mendildede huggıes soft ve canbebe vs.karma kullanıyorum.Ama bir arkadaş yazmış en sağlıklısı su ve pamuk sanırım..

bende nivea kullanıyorum.
pişik yapsıun yapmasın mutlaka chicco nun pişik kremini sürüyorum

inanmıcaksınız ama benim bebeğime nivea sensitive pişik yaptı,hem de mantar enfeksiyonuna dönüştü.En pahalısı bile yaramadı ,onun için sordum..

demekki bebeğinin cildi çok hassas, su ve pamuk kullanmayı dene istersen. zaten artık havaklarda ısındı, yıkayadabilirsin...

su ve pamuk heryeri ıslatır yaaa. ben yıkamak isterdim ama nasıl tutup da banyoda yıkıyım. düşürmekten korkarım

Dalinin kini kullanmaya başladım başlayalı pişik olayı geçti. ama gerçi zeytinyağı sürüyorum diye geçmiştir bilemiyorum

X