kanamam oluyor yumurtam çatlamamış

A

ANNOŞ

Ziyaretçi
kızar 39 yaşındayım 2 oğlum var benim derdim hamile kalabilmek değil.Adet arasında kanamalarım oldu muayene oldum hormon tahlilleri falan sorun yok so yumurtamda çatlamamış yumurtam var başınıza böye bişey geldi mi?

arkadaşım ben hamile kalmaya çalışıyorum ama bende over kist var
bundan dolayı klomen kullanıyorum ilk ay reğlimden 14 sonra leke geldi sonra kahverengi rengi bir leke bir kaç gün geldi bir kaç günde normal kan geldi doktorumla konuştum
normal olduğunu söyledi kullandığım ilacın yan etkisinde yazıyordu zaten

merhaba annoş ... senin başına gelen şey benimde başımda cok can sıkıcı bişiyy hatta doktordan yeni geldim benn.. öfffffffffff

catlamamıs yumurtada bısey yokkı onu dogum kontrol haplarıyla ve takvıye ılaclarla patlatıyolar ama tavsıyem doktorunuzu cok ıı secın doktor secımı cok cok önemlı

ya benim dediğin gibi doğum kontrol hapıyla çatlattılar ama şimdi tekrar ooluoo her ay bunla mı uğraşcam yaa....1 ay normale döndüm 2. ay yine bozuluo ayda 2 kez adet oluorumm :1no2:

merhaba arkadaşlar,
bundan 6 ay önce doğal yolla hamile kaldım ve kalp atışı oluşmadığından bebeği kaybettik ardından 8. haftada kürtaj oldum, kürtajdan sonra tertemizdi. üzerine 2 ay regl olamadım ve sonraki regllerim hep geçikmeli oldu, 4 ay sonraki reglimde inanılmaz bir sancı ile hastaneye gittim ve doktor birisi 6,7cm birisi 5cm çatlamamış yumurta kistim olduğunu ve içinin kanamalı olduğunu söyledi. doğum kontrol hapına başladım, bu sırada çatlama ile ilgili yada bebek için herhangi bir tedavi görmüyordum. doğum kontrol hapını kullanmaya başlayalı henuz 6 gün oldu ve doktora kontrole gittim. kistlerimde herhangi bir değişiklik olmadığını ve hapı bitirmemi sonra gelmemi söyledi ve bir değişiklik olmazsa emar çekeceğini söyledi. kafam çok karıştı, bu kistler bu büyüklükte olanlar ne kadar zamanda geçiyor? başka tedavisi varmı? yardımlarınızı bekliyorum kızlar. yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim.

X