Mutfak Püf Noktaları Bulaşık makinesine sirke önerisi

sgursoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
0
Arkadaşlar bunu paylaşan bir arkadaşımız oldumu bilmiyorum. Bulaşık makinesinde parlatıcı yerine sirke kullanırsanız aynı işi görmekte .. Biraz kokusu oluyor ama makinede bulaşık biter bitmez kapağını açarsanız buharı çıksın diye ki çoğumuz bunu yapıyoruzdur, nemli kalmaması için hiçbir problem olmuyor..

ya bu sirke ne kadar çok işe yarıyor öyle...bi arkadaşımda çamaşır makinesine yumuşatıcı yerine sirke koyuyor.hem aynı işi görüyor hem de daha sağlıklı diyeyerimseniben
bende bugün deneyim ikisinide.size sonucunu yazarım kızlarsositososito

bende sirke kullanıyorum. deterjanı koyup kapatıyorum ve bulaşıkların üstüne biraz elma sirkesi döküyorum gerçekten güzel parlatıyo bardakları özellikle

bende servise sirke kullanılmasını sordum. olabilir ama zamanla bakteri üretir dedi e fazla önermedi...

Arkadaşlar sirkeyi makineye kullanmayın zamanla makinenin parçalarını eritiyormuş benden söylemesisengözlerimebaksanab

bende kullanıyorum memnunum aynı görevi görüyor parlatıcıyla hemde dogal...kokusuna gelincede elma sirkesi hiç koku yapmıyor...

ben de kullanıyordum ta ki makinam bozulana dek geldiler tamirciler dordular süzgeçim erimiş sebebi elma sirkesi dediler

X