k-fleks deneyenler?

ADRENALXIXNENJEKSXIXYON

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
119
0
38
tam karar veremedim bi türlü. k fleks yanında bişey yeniyormu? yenmezse nasıl doyuluyor. arkadaşlar deneyeniniz varsa paylaşalım.kaydirigubbakcemile5

(baktım ama göremedim. eğer bu konu varsa çok özür)

canım ben sabahları sütle karıştırıp yiyorum ama ben bu ürünlerin nerdeyse hepsini denedim bence en güzeli nestlenin çikolata parçalı müslisicokacimcoooksabahları çok severek tüketiyorum ben tadını sevdiğim için ama aynı zamanda kilo vermeye yardımcı oluyormuş afiyet olsuncokacimcoook

arkadaşlar merhaba.ben28 yaşında evli 2 çocuk annesiyim geçen yıl tam96 kiloydum şu an 72 kiloyum :CüvCüv:hedefim 65 kilo 60 olsam daha iyide 65e bi inimde onuda sonra düşüncem.sigarayıda bırakalı 1 ay oldu .bu sabah k flexe başladım inş bi sonuç alırım.hiç kimse kilo verip vermedini yazmamış bu ürünle .ben yazıcam bugün 7ayın 8 i en kısa zamanda geri dönücem.he bu kiloları nasıl verdimi soranlarada bi tavsiye (24)kilo hiç bir diyetisyene gitmedim.hiçbir ilaç kullanmadım tamamen doğal yoldan hallettim. diyet yaptım spor yaptım.aç kaldım kaslarım ağrıdı gene yürüdüm koştum ağladım ama 24kiloyu verdim inş kalan 7 kiloyuda vericem.kararlıyım .okuyan herkese teşekkür unutmayın azim ve hırs başarının tek yoludur önce kendinize güveninalkisalkisalkis

X