transfer sonrası kabızlık ve hapşırma

mmmeltem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
100
2
42
transfer sonrası kabız olmanın zararlarını bilen var mı? Ayrıca alerji hastasıyım ve ilaç kullanmama rağmen hapşırıyorum.:KK43:kafamçokkarıştı

kabızlığın zor olduğunu biliyorum
doktoruna bir ilaç yazdırsaydın
benim dün opu işlemim vardı
doktorumdan istedim ilaç oda yazdı
transferden sonrada kullanabilirmişim sakuncası yokmuş
sende yazdır

dubha bilmem ne diye bi kabız şurubu var ama bedede işe yaramamıştı acıkcası

ben bir toz kullandım :roflol: ölçüyü biraz fazla kaçırmışım öyleki dün wc ve yatak arasında mekik dokudum içim kurudu resmen :roflol:

arkadaslar transferlerinizin kacinci gunu ?? benim bugun ikinci gunu ve hapsirmaya korkuyorum ama hapsiriyorum :KK70::KK70::KK70: kabizlik olmasin diye de sulu gidalar ve kayisi yiyorum

canım ben kayısıyı kuru kur yedım ama faydasını gormedım suda kaynatıp suyunu içtim ve çok iyi geldı ayrıca hapsırmanda sorun olmaz bence kendını kasıp sıkma canım bende alerji hatasıyım transferden sonra bıle sureklı hapsurdum ama 2 denememdede hamıle kaldım baska nedenlerden bebegımı kaybettım

yanı kısacası hapsurmakla bebegıne bişii olmaz canım sen takma kafana

benimde yıl boyu allerjim var ve tüm yıl ilaç kullanıyorum hamilelikte kullanılamayan ilaçlar bunlar...hamile kalırsam naaapcam bilmiyorum..sizler naapıyosunuz ilaçsız çok kötü oluyorum siz de mi öylesiniz..

Canım benimde alerjim var yıl boyu doktorla konuştum ve ilacımın c grubu olduğunu ve kullanabileceğimi söyledi.Ama ilaçlara rağman arada hapşırıyorum.Bunu engelleyemiyorum.ınşallah bundan dolayı sorun yaşamayız :)

Çok sağol sedacığım.Gerçekten içimi çok rahatlattın.ınşallah bişi olmazda şu son 6 günüde geçiririm ve hayırlı haberleri alırım :)

ayvis benim transferim 16 sında oldu.Transfer günü sayılıyor mu bilmiyorum.Ama 8. gününde idrar testi yaptıranlar var.Sanırım bende yapacacağım :)

gerçi ben de kabızlık olmadı ama bana doktorum
DUPHALAC adlı şurubu önerdi.Doktoruna danışarak kullanabilirsin

hapşuruk için yapabileceğin bişiy yok.hatta tutma sakın, beyin kanaması geçirebilirsin Allah korusun.

kabızlık için de kayısı hoşafı birebir.geçmiş olsun...

ya bende kabızlık yok ama geceleri tuvalete tasınıyorum resmen acayip derecede sık kücük idrara cıkıyorum ve cok acı cekiyorumya transferimin 2. günü. transfer günü tahrismi oldu yoksa hamilik belirtisimi bu anlamadım sizde varmı bu tip belirtiler

canım hapşırığın bir etkisi olduğuna inanmıyorum benimde alerji sorunum var ve transferden sonra ara ara hapşırıyordum çok şükür hamile kalmıştım inşallah sende hamişsindir

arkadaşlar kabızlık için magnesum diasporal kullanın,,içinizin rahat olması için kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.hatta bu ilaç bel ve kasık ağrılarınada ii geliyor. hapşırmaya gelincede kendinizi kasmayın hiçbişeycik olmaz Allahın izniyle. ben ateşler içinde grip olmuştum hatta öksürürken ciğerlerim sökülüyordu,oğluma bişey olmamıştı ama işte üstüne fazla düşmekte işe yaramıyor bazen Rabbim nasip etmeyince ömrü olmayınca ,fazlası gelmiyor elden ,,, size tavsiyem kendinizi kasmayın rahat olun sadece ağır kaldırmayın gerisi Allaha kalmış bol bol dua edinn Allahım gönlünüze göre versin inş..:Saruboceq:

ya bende kabızlık yok ama geceleri tuvalete tasınıyorum resmen acayip derecede sık kücük idrara cıkıyorum ve cok acı cekiyorumya transferimin 2. günü. transfer günü tahrismi oldu yoksa hamilik belirtisimi bu anlamadım sizde varmı bu tip belirtiler

Çok su içtiğim için bende çok sık küçüğe çıkıyorum ama yanma falan olmuo.Bugün 7. günüm ama hiç öyle bişi yaşamadım.Daha doğrusu bende hamileliğe dair hiç bir belirti yok :KK43::çok üzgünüm:

arkadaşlar kabızlık için magnesum diasporal kullanın,,içinizin rahat olması için kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.hatta bu ilaç bel ve kasık ağrılarınada ii geliyor. hapşırmaya gelincede kendinizi kasmayın hiçbişeycik olmaz Allahın izniyle. ben ateşler içinde grip olmuştum hatta öksürürken ciğerlerim sökülüyordu,oğluma bişey olmamıştı ama işte üstüne fazla düşmekte işe yaramıyor bazen Rabbim nasip etmeyince ömrü olmayınca ,fazlası gelmiyor elden ,,, size tavsiyem kendinizi kasmayın rahat olun sadece ağır kaldırmayın gerisi Allaha kalmış bol bol dua edinn Allahım gönlünüze göre versin inş..:Saruboceq:

Tamam arayıp sorayım doktora.İnşallah iyi gelir.Amin .İnşallah evlat isteyen herkeze hayırlısını versin:Saruboceq:

X