Kızlar lütfen onun için dua edelimmm...

DrGunay

Guru
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
2.270
9
Kızlar inşallah 25 mayısta Aycanilaydanın test günü.Kendisi çok umutsuz.Lütfen onun için ve tüm bekleyenlerimiz için dua edelim ya.Gerçi benim içim rahat ama ...Dualarımızı eksik etmeyelim kızlar ...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ben de sesi kesildi diye onu merak ediyordum. insanın elinde değil ama bu durumdan bebekler kötü etkileniyor. bende de öyle oldu. inşallah onun ümitsizliğine rağmen sonuç iyi olur ve hep birlikte kutlarız. :teytey: dua ediyorum tüm kalbimle :Saruboceq:

inşallah olmuştur ya inşallah çok moreli bozulmuştu okudum kadarı ile

inşallah hayırlı sonuçlar alır
allah emeklerini boşa çıkarmasınnnn
ama ne olur stres yapmayalımmm
çünkü en büyük düşmanımız buuuuuuu

Kızlar inşallah 25 mayısta Aycanilaydanın test günü.Kendisi çok umutsuz.Lütfen onun için ve tüm bekleyenlerimiz için dua edelim ya.Gerçi benim içim rahat ama ...Dualarımızı eksik etmeyelim kızlar ...:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

sen nasılsınnnnn
bebişle aranız nasılllll
ikinizde allaha emanet olun günaycımmmmmm

canim rabbim insallah yüzünü güldürür.emekleri bosa çikmaz insallah.ama en önemli seyin moral oldugunu unutmasin lütfen.bebisini yada bebislerini düsünsün..

allah yardımcısı olsun onun ve onun gibi tüm bekleyenlerin.:Saruboceq:
inş.pozitif sonuç alır benimde transferim pazartesi olacak büyük ihtimal bende umutsuzum nedense :1no2: hiç bişey hissetmiyorum sevinemiyorum heyecanım yok :a015: dilerimki tüm isteyen herkes hamile olsun:CüvCüv: çifter çifter hemde :teytey:

Teşekkür ederim canım benim iyilik işte.Ters bir durum yok.senin durumlar nasıl canım?

benim konuda daha ayrıntılı bulursun beni ama
kısaca dün opum oldu
35 yumoş alındı
25 i olgundu
16 sı yola devam dedi
cumartesi transferim var
yani sona yaklaştım
inşallah bu sefer bende anne olacağımmmm

benim konuda daha ayrıntılı bulursun beni ama
kısaca dün opum oldu
35 yumoş alındı
25 i olgundu
16 sı yola devam dedi
cumartesi transferim var
yani sona yaklaştım
inşallah bu sefer bende anne olacağımmmm

Ay inşallah canım.Şansın çok yüksek:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah alırsın artık ikizlerini kucagına..

canım inşallah herşey dilediği gibi olur.hayırlı bir hamilelik ve ardından hayırlı bi bebek olur inşallah

alah yardımcısı olsun sadece rahat olsun benimde üçücü denemem bu sefer oldu yüce rabbim herkesin yardımcısı olsunben şu anda 4haftalık hamileyim bende çok umutsuzdum rabbim gönlüme verdi sadece dua edin

Angela ben de konyadayım kaç yaşındasın?Konyada nerde hangi doktora yaptırdın mikronu? kaç yumurta toplandı kaçı döllendi kaçı transfer edildi? beni bilgilendiri misin arkadaşım? aynı şehirdeyiz bilgine ihtiyacım var.Allah sağlıkla kucağına almanı nasib etsin.

ınş herşey yureğıne gore olur arkadaşımızın...............inş sevınecek ve bızı sevındırecekkkkkkkkkkk

X