Soğan Kürü Deneyenler Yorumlarınıza İhtiyacım Var

Momi yumurtlamada veya catlamada bir sorun yok, tüplerdeki sivi yüzünden hamis kalamiyorum. O zaman ben aldigim incileri bari bitireyimde sogana kaldigim yerden devam edeyim.

Ya yurtdisinda kaldigim icinde burda ari sütü varmi bilmiyorum, acikcasi polen ne demek onuda bilmiyorum. Burda pek öyle seyler bulunmaz. Bitki yönünden Türkiye cok ileride hersey alabilirsin ama burda bisey yok :KK43:

YARDIMMMMM LÜTFENN!!!! mrb kızlar ya bende kullanmaya başladım bu soğan kürünü adet olmadan 1 gün önce başladım ertesi günü yani 25 mayısta adet oldum 15 gün kullanıcam ama hocanın sitesine baktım 15 gün yazio bidaha yapın falan demio ben kaç kez yapıcam bu kürü 2 3 kür yapsam olurmu?bende sadece rahim incelmesi war onun için doktrum bana hap werdi kullaniıorum bunuda destek amaçlı bide temizlesin içimi die kullaniorum ha bide bebiş olsun die:)

YARDIMMMMM LÜTFENN!!!! mrb kızlar ya bende kullanmaya başladım bu soğan kürünü adet olmadan 1 gün önce başladım ertesi günü yani 25 mayısta adet oldum 15 gün kullanıcam ama hocanın sitesine baktım 15 gün yazio bidaha yapın falan demio ben kaç kez yapıcam bu kürü 2 3 kür yapsam olurmu?bende sadece rahim incelmesi war onun için doktrum bana hap werdi kullaniıorum bunuda destek amaçlı bide temizlesin içimi die kullaniorum ha bide bebiş olsun die:)

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İ
ki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

cnim ilk once 15 gun icip tamamlaman gerekiyooo bidakine adetine 10 gun kala baslayip sade 10 gun iciyosun daha emin olmak istiyosan ibrahim saracoglu yaz google dan cikar sitesi.
bende baslicamm ben daha once yapmistim ama devam etmemistim tekrar baslicamm dilerimm burdaki tum bebek isteyenler bebislerine kavusurlar allahim cabalarimizin karsiligini verir insallah :Saruboceq:

Momi yumurtlamada veya catlamada bir sorun yok, tüplerdeki sivi yüzünden hamis kalamiyorum. O zaman ben aldigim incileri bari bitireyimde sogana kaldigim yerden devam edeyim.

Ya yurtdisinda kaldigim icinde burda ari sütü varmi bilmiyorum, acikcasi polen ne demek onuda bilmiyorum. Burda pek öyle seyler bulunmaz. Bitki yönünden Türkiye cok ileride hersey alabilirsin ama burda bisey yok :KK43:

laubali hic uzulme bulursun hatta bizdeki gibi dogali yoksa da hap formatında olanları var. adı degisik yurtdısında o yuzden bulamam diye dusunmussundur. ari sutunun ingilizcesi royal jelly diye gecer. polen de bee pollen diye.
ayrica yurtdisinda bir urun daha var bee propolis denen. bende onu turkiyede bulmaya calisiyorum. bee propolis de endo hastalarinda hem iyilesme sagliyor hemde hamilelik sansini arttiriyor diye okumustum. linkleri burada sende bak istersen

Son düzenleyen: Moderatör:
laubali hic uzulme bulursun hatta bizdeki gibi dogali yoksa da hap formatında olanları var. adı degisik yurtdısında o yuzden bulamam diye dusunmussundur. ari sutunun ingilizcesi royal jelly diye gecer. polen de bee pollen diye.
ayrica yurtdisinda bir urun daha var bee propolis denen. bende onu turkiyede bulmaya calisiyorum. bee propolis de endo hastalarinda hem iyilesme sagliyor hemde hamilelik sansini arttiriyor diye okumustum. linkleri burada sende bak istersen

Valla burdada duymadim o isimleri, belki simdiye kadar merak etmedigim icin ama bi dahaki sefer alisveris yaparken dikkat edersem gözüme carpacagindan eminim. Bu propolis dedigin nedir, tam bana göre :) En iyisi annemler izine gidince onlara bi siparis vereyim belki bulabilirler.

Bebegim ilk sefer 15 gün iceceksin, ne zaman basliyacaksan galiba bunu kendin karar veriyorsun ama ikinci ve diger seferlerde adetine 10 gün kala 5 veya 7 gün iciyorsun.

Valla burdada duymadim o isimleri, belki simdiye kadar merak etmedigim icin ama bi dahaki sefer alisveris yaparken dikkat edersem gözüme carpacagindan eminim. Bu propolis dedigin nedir, tam bana göre :) En iyisi annemler izine gidince onlara bi siparis vereyim belki bulabilirler.

Arkadaşlar google da türkçe sitelerde ürünün adını araştırdım ürünü satan bir site var sizde google da aratıp ürünü satın alabilirsiniz

Evet ya bende buldum hepsini hemde kaldigim ülkedede satiliyor internet üzerinden siparis veriyorsun.

Momi-- Bee propolis buldum bizim burda varmis

Evet ya bende buldum hepsini hemde kaldigim ülkedede satiliyor internet üzerinden siparis veriyorsun.

Momi-- Bee propolis buldum bizim burda varmis

laubalicim cok sevindim bulduguna. internette satılıyor demistim o yuzden dogru adla arayınca buluyorsun hemen. propolis anladığım kadarıyla bal mumu gibi birsey ama bende tam bilmiyorum. bir tandıgım var bu arı urunleri ile ilgilenen ve ticaretini yapan ona sordum cevap bekliyorum ne oldugunu ogrenince yazarim size de.

Momi ben inan bu ürünlerin tam olarak neye yaradigini ögrenemedim, detayli bir bilgi hic yazmamislar sadece bagisiklik sistemini güclendirdigini falan yaziyor ama baskada bisey ögrenemedim. Eger sana bilgi gelirse lütfen bizimle paylas tamammi canim

Momi ben inan bu ürünlerin tam olarak neye yaradigini ögrenemedim, detayli bir bilgi hic yazmamislar sadece bagisiklik sistemini güclendirdigini falan yaziyor ama baskada bisey ögrenemedim. Eger sana bilgi gelirse lütfen bizimle paylas tamammi canim

canım aslında arı sütü ve polen vücutta birçok şeye iyi geliyor. listesine bakarsan çok çok uzun. kopyalarsam çok uzun olur sana ayrıca mesajda yazarım. ama temel olarak yaptığı şey vücudu güçlendirmek. bildiğim kadarıyla hem arı sütü hem polen çok güçlü besin destekleri olduğu için yumurtlamayı düzenliyor ve yumurta kalitesini arttıyor. endo hastalarında sorun yumurta kalitesinin azalması. kendim için bu kalitede düşme varsa tüp bebek tedavisi öncesi daha sağlıklı ve güçlü yumurtalarım olsun diye kullanıyorum. ayrıca endo hastası olduğum için ciddi anlamda kronik yorgunluk sorunum var ve bağışıklık sistemim çok düşük, alerjilerim çok can sıkıcı vs. bu besin takviyesi asıl zaten onlara iyi geliyor. :)

Ben bu ay idrar enfeksiyonum çok var diye soğan kürünü uyguladım 15 gün ve btti bittikden sonra idrar yanmalarım daha çok oldu bide idrar rengim nerdeyse kırmızı çok koyulaşdı akıntımda çoğaldı sizce neden birşeye yaramadımı ki acaba :KK43:(

Merhaba arkadaslar
Ben 7 yillik evliyim, 6 senedir cocuk icin ugrasiyoruz. Endometriose hastasiyim tüplerimde kalici sivi birakmis bu hastalik. Gebelik elde edemiyoruz cünkü tüplerden akan sivi rahimdeki embroyu öldürüyor, sperme gecit vermiyor yada gebelik olsa ilk haftalarda adet gibi akip gidiyor. Cok zor bir durum, ama ben bu bilgiye gecen ay sahip oldum halbuki 6 sene icinde 6 asilama, 8 tüp bebek hatta hepsi blastosiste giden yumurtalar elde etmistik. Malesef duyarsiz bir doktorum oldugu icin tüpteki sorunu söylemedi, geride kalan bir sürü hayal kirikligi, emek ve tabii bide giden para.

Sizlerden ricam sogan kürü denedikten sonra kac ay icinde hamile kaldiniz, ne kadar devam ettiniz ve adet döneminde ne gibi degisiklik gördünüz yani adet miktari, rengi vs. Ve sizdeki sorun ne?

Benim bu ilk adetim sogan küründen sonra ve rengi cok acik, sivi biciminde geliyor, miktarida öncekilere göre daha az.
Aranizda kullanan varsa lütfen sizde yasadiklarinizi paylasin ve bakalim kime nasil geliyormus bu sogan kürü.

hamile kalabildinmi cnm ltfen cevabına ihtiyacm var bilgilenmek istiyorum bnmde bebegm yok :KK43:

X