Hanımlar eviniz için en son ne aldınız?

ikraacım tek kelimeyle muhteşem olmuş.Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin canım. Ay yemek yapmak nasip etsin canımcokacimcoook

a.s. sağol canım daha güzelleri isteyen herkesin olsun yemek yaptım bile dün dayanamadım kaydirigubbakcemile2

buda benim kırmızı küçük mutfağım
daha eksiklerimiz bitmedi arkadaşlar herşey biter eksik bitmez dimi kaydirigubbakcemile3

Canım bayıldım mutfağınada aldığın eşylarada.güle güle kullann.. neler neler alınmaz bu mutfağa.şimdi.....:teytey::teytey:

canım mutfağın çok şirin çok cici bici olmuşşş...çok beğendim...çok zevkliymişsin arkadaşım...

Canım bayıldım mutfağınada aldığın eşylarada.güle güle kullann.. neler neler alınmaz bu mutfağa.şimdi.....:teytey::teytey:

saol canım daha güzeli sizin olsun haklısın çokşey aldım dahada düşünüyorum :)

Kızlar dayanamadım netten bugün şarjlı el süpürgesi aldım...akşam kocişe ne deriz bakalım :)))

pr_01_702_max.jpg
:sm_cool:

Canım teşekkür ederim.İnsanın aldıkça alası geliyor valla IKEA'ya girince.
Ben daha gidemedim ikea ya çok istiyorum gitmeyi ama daha nasip olmadı muğlada yok zaten.. esasında o kadar çok gidiyoz ki izmire ama malesef benim kociş götürmüyo beni oraya...bir kasıtmı var neee :))))

çok güzel canım güle güle kullan ihtiyaçdı diye girersen lafa belki bişey demez :)

Canım teşekkür ederim.İnsanın aldıkça alası geliyor valla IKEA'ya girince.
Ben daha gidemedim ikea ya çok istiyorum gitmeyi ama daha nasip olmadı muğlada yok zaten.. esasında o kadar çok gidiyoz ki izmire ama malesef benim kociş götürmüyo beni oraya...bir kasıtmı var neee :))))

:) Ben en son dün gittim canım.Her gidişimizde ayrı birşey buluyorum. Gülizgülcüm siz neresinde oturuyorsunuz Muğla'da? Bu arada güle güle kullan canım el süpürgeni.Kociş de bişi demez artık.

samsung çamaşır makinesi aldım son olarak

Son düzenleme:
:) Ben en son dün gittim canım.Her gidişimizde ayrı birşey buluyorum. Gülizgülcüm siz neresinde oturuyorsunuz Muğla'da? Bu arada güle güle kullan canım el süpürgeni.Kociş de bişi demez artık.

evet canım muğlada oturuyoruz. teşekkür ederim ..valla kocişe bişi demedim daha misafir var ..ama birz önce yere pasta kırıntısı dökmüş baktım onu toplayayım diye uğraşıyo..hemen dedim bi süpürgemiz olsa uğraşmazdın şimdi dedim..koçişde alalım bari şunu dediiiii :))))):teytey:

teşekkür ederim. çok da memnunum makinamdan makine almak isteyenlere tavsiyemdir

X