Sayfa: 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Toplam 191 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hakkınızı helal etmedikleriniz..

1. Konu Sahibi : Nadas #51
    lepi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lepi isimli üye çevrimiçidir (Online) ♥˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙ ♥
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    var çok canım yandı direk bana birşey yapmasa da onun yüzünden günlerce ağladım gözlerim şişti moralim sıfırın altına düştü. Bdduayı falan hiç sevmeme ama en beteri onun başına gelsin diyeceğim biri işte. tek nefret ettiğim insan geçen hiç bir hakkımı helal etmiyorum göz yaşlarımın züntülerimin hepsinin bedelini öbür tarafta öder inşallah

2. Konu Sahibi : Nadas #52
    İKİ KOMŞUM İKİSİDE BİR OLUP CANIMI COK ACITTI İKİ CİHANDA KAVRULSUNLAR İNŞALLAH....DAHADA ACISI HALA YÜZÜME BAKIP HİÇBİŞEY YOKMUŞ GİBİ KONUŞABİLMELERİ...KOMŞULUK HAKKIMI ASLA HELA ETMİYORUM....kötükedihüso

3. Konu Sahibi : Nadas #53
    kayınvalideme 2 görümceme hakkımı helal etmıyorum :1closedeyes:

4. Konu Sahibi : Nadas #54
    ben iki kisiye hakkimi helal etmiyorum....
    biri eski sevgilim....bana neler yasatti...dusundukce aklim almiyor,nasil dayandim ben onun bana cektirdiyi acilara
    ikinci de sozde arkadasim....
    o da canimi cok yakti...............
    ikisine de hakkimi helal etmiyorum......................................... .........................

5. Konu Sahibi : Nadas #55
    Yok....Cünkü biliyorumki ben helal etsem bile Allah (C.C.) etmeyecek...

Ben etmisim etmemisim ne yazar...:delphin:

6. Konu Sahibi : Nadas #56
    EU1 Guest
    Var ama hayatımın sonuna kadar da ona beddua ederek yada kalbimi kin ile nefret ile besleyerek geçiremem. Allahından bulsun diyorum.

7. Konu Sahibi : Nadas #57
    bende ALLAHin adaletine guveniyorum...kimsenin yaptigi yanina kalmaz..helal etsemde etmesemde bunu iyi biliyorum..

8. Konu Sahibi : Nadas #58
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    hayatımda hiçbir zaman kin tutamadım
    aslında isterdim kin tutmayı,yani yapılan iyiliği unutmayacaksın ama kötülüğü de unutmamak lazım...
    benim kinim en fazla 2 saat sürer...
    yalnız sadece 1 kişi var ki hakkımı kesinlikle helal etmiyorum,2 cihan bir araya gelse yüzüne bakmam
    öbür dünyada da Allahımın önünde hesaplaşacağız ki Allah için helal ederim belki hakkımı
    kişi belirtmek istemiyorum...

9. Konu Sahibi : Nadas #59
    EU2 Guest
    hakkımı helal etmediğim demiyimde ,,, çok ciddi olarak Allaha havale ettiğim birkaç kişi var...Allah versin cezalarını ,, derslerini,RAbbim öyle büyük ki kimsenin yaptığı yanına kalmayacakk :Saruboceq:

10. Konu Sahibi : Nadas #60
    ojos Guest
    BEN CALISTIGIM yerdekı patronum paramı vermemıstı ona beduda etmıstım haram olsun dedım
    ancak obur tarafta onla karsılasmamak ıcın gerı aldım kımseye haram etmıorm

Sayfa: 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon