Hakknz helal etmedikleriniz..

Allaha havale edıp hakkımıda helal etmıyorum.
dost sandıgım arkadaslarımdan/akrabalarımdan dusman neymıs ogrenmıs ,benı aşkımdan ayırmak için ne iftiralar ne komplolar kursalarda bunu basaramadılar.. Allaha havalae ettım 2yl gecmeden hepsi bana ettıklerı iftiraları kendilerinden buldular
bu hayat oyle bi hayat kı.. gun gelır devran döner sözü çok dogru , ahirettede devam edecek elbet hesapları.

Allaha havale edıp hakkımıda helal etmıyorum.
dost sandıgım arkadaslarımdan/akrabalarımdan dusman neymıs ogrenmıs ,benı aşkımdan ayırmak için ne iftiralar ne komplolar kursalarda bunu basaramadılar.. Allaha havalae ettım 2yl gecmeden hepsi bana ettıklerı iftiraları kendilerinden buldular
bu hayat oyle bi hayat kı.. gun gelır devran döner sözü çok dogru , ahirettede devam edecek elbet hesapları.

evet bencede..kimsenin ettiği yanına kar kalmaz..
siz beddua etsenizde etmeseniz de...mirmirmirmir

hakkımı haram ettiklerim helal ettiklerimden daha çoktur.
say say bitmezki...
ilkokul öğretmenim,lise öğretmenim,üniversiteden birçoook kişi....
ve birçok arkadaşım dediğim adamlar...
hep eğitim hayatımda alındı günahlarım...
ama ilişkilerimde sorun yaşamadım. hepsine helal olsun.

Aynen öyle canım çok pişaman oldular doğum oldukta sonra aradılar ama asla işim olmaz kalbim kırıldı bi defa insan bana değilse bile karnımdaki günahsıza acırdı en azından ama insan olmayandan insanlık beklemek büyük hata

haklısın şekerım, belkı işte daha da kötuluk yapacaklarken bu elıne koz oldu artık gorusmuyorsun... yerimseniben kötu bır sey tabı gecmıs olsun, allah korumus sizi.. :nazar:

ilkokul öğretmenim,lise öğretmenim,üniversiteden birçoook kişi....
ve birçok arkadaşım dediğim adamlar...

bunlara katılmamak ne mümkün!!

ilkokul ögretmenımın hıc mı hıc katkısı olmadı sureklı benı dövup annemlere şirin gorunurken allahından bulsun dıyorum,

lise ögretmenlerının kötu davranması sayesınde unıversıteye daha cok calıstım lanet olsun onlara orta ogretım puanı en onemlı seyken ben en dusuk puanla kazandım allahın cezaları,

unı hocaları da cocuklar okulda ne kadr cok durularsa o kadar cok kazanıcaz derdınden bıraktı durdular bızı.. onlara da keza kızgınım...

hepiciği allahından bulsun kin güdmüyorum yanımda tasıyamam onların pis kişiliklerını düşüncelerını :eek:

Eskiden çok daha keskin düşünür, çok canımı yakan biri için hakkımı helal etmeyeceğim derdim.
Ama artık; herkese hakkımı helal ediyorum. Kul hakkı çok ağır bunun yükünü taşıyamam.

bazen helal etmek istesem de eski erkek arkadaşıma hakkımı helal etmiyorum. haketmediğim şeyler yaşattı bana. kalbim affetmiyor

Hakkım geçdimi geçmedi mi bilmiyorum ama kayınpederime helal etmiyorum.

amcama helal etmiyorum
amcam çok hakkımızı yedi ayaklarına dolansın yaptıkları
can veremesin 1 yudum suya muhtaç kalsın :nazar:

arkadaşım kardeşim gibiydi
sonra çıktı kokusu hiçbişeyim değil dedikoducunun tekiymiş:nazar:

ilkokul öğretmenime öğretmenlik şiddet uygulamak değildir
bütün sınıf sinmişti korkudan helal etmiyorum bu korkuyu atmam uzun sürdü

Son düzenleme:
kayınvalideme kayınbiraderime ve görümceme hakkımı helal edemiyorum şimdilik çok ahımı alıyorlar beddua etmemeye çalışıyorum
umarım onlara veya bana emri hak vaki olmadan helal edebilirim hakkımı yine de o kadar büyük vebal altında kalmasınlar

var çok canım yandı direk bana birşey yapmasa da onun yüzünden günlerce ağladım gözlerim şişti moralim sıfırın altına düştü. Bdduayı falan hiç sevmeme ama en beteri onun başına gelsin diyeceğim biri işte. tek nefret ettiğim insan geçen hiç bir hakkımı helal etmiyorum göz yaşlarımın züntülerimin hepsinin bedelini öbür tarafta öder inşallah

İKİ KOMŞUM İKİSİDE BİR OLUP CANIMI COK ACITTI İKİ CİHANDA KAVRULSUNLAR İNŞALLAH....DAHADA ACISI HALA YÜZÜME BAKIP HİÇBİŞEY YOKMUŞ GİBİ KONUŞABİLMELERİ...KOMŞULUK HAKKIMI ASLA HELA ETMİYORUM....kötükedihüso

kayınvalideme 2 görümceme hakkımı helal etmıyorum :1closedeyes:

ben iki kisiye hakkimi helal etmiyorum....
biri eski sevgilim....bana neler yasatti...dusundukce aklim almiyor,nasil dayandim ben onun bana cektirdiyi acilara
ikinci de sozde arkadasim....
o da canimi cok yakti...............
ikisine de hakkimi helal etmiyorum..................................................................

Var ama hayatımın sonuna kadar da ona beddua ederek yada kalbimi kin ile nefret ile besleyerek geçiremem. Allahından bulsun diyorum.

bende ALLAHin adaletine guveniyorum...kimsenin yaptigi yanina kalmaz..helal etsemde etmesemde bunu iyi biliyorum..

hayatımda hiçbir zaman kin tutamadım
aslında isterdim kin tutmayı,yani yapılan iyiliği unutmayacaksın ama kötülüğü de unutmamak lazım...
benim kinim en fazla 2 saat sürer...
yalnız sadece 1 kişi var ki hakkımı kesinlikle helal etmiyorum,2 cihan bir araya gelse yüzüne bakmam
öbür dünyada da Allahımın önünde hesaplaşacağız ki Allah için helal ederim belki hakkımı
kişi belirtmek istemiyorum...

hakkımı helal etmediğim demiyimde ,,, çok ciddi olarak Allaha havale ettiğim birkaç kişi var...Allah versin cezalarını ,, derslerini,RAbbim öyle büyük ki kimsenin yaptığı yanına kalmayacakk :Saruboceq:

BEN CALISTIGIM yerdekı patronum paramı vermemıstı ona beduda etmıstım haram olsun dedım
ancak obur tarafta onla karsılasmamak ıcın gerı aldım kımseye haram etmıorm

X