Anket Evinize aldığınız/evinizde kullandığınız içme suyu markanız nedir ?

Evinize aldığınız/evinizde kullandığınız içme suyu markası ne ?

• Ankete Katılan
    177

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.728
203.135
52
Kızlar,

Bu konu benim içime dert oldu.....
İçme suyu değiştirmekten başım döndü...
İlk başlarda su güzel ama bir kaç ay sonra aldığım sular musluk suyu gibi oluyor..
Peki sizin evinize aldığınız veya kullandığınız su hangisi ?

sevgiler,
a.s.

bir arkadaşım su üzerine çalışmıştı o en iyi analiz veren su sırma demişti...

Biz de evimize 3 ay önce arıtma cihazı aldık. Şu musluğun yanına ayrı bir çeşme takılanlardan. Hem marketten su taşıma derdinden kurtulduk hem de çok güzel ve gerçekten temiz olduğunu bildiğimiz bir suyu içiyoruz artık. Arıttırdıktan sonra analiz ettirdik değerleri çok iyi çıktı. Eskiden özkaynak marka su kullanıyorduk onun da değerleri fena değilmiş.

Ben hepsini denedeikten sonra Sırmada karar kıldım şimdilki.Hani Erkan Topuz "suyunuzu 3 ayda bir değiştirin" diyor ya ...Değiştirmemin de vakti geldi sayılır.

Hastanede çalışan bir Biyolog arkadaşım tüm su markalarından numune alıp analiz etmiş ve en iyisinin Pınar olduğunu söylemişti, tek bakteri üremeyen marka Pınar demişti. Sütü ve meyve suyu için de aynı şeyi söylemişti. Bu sebeple Pınar kullanıyorum ben.

pınar madran tad olarak ağır geldi bıze..

içmeye 5kglık erıklı alıyoruz. gun asırı..

damacana olarakta sırmakeş,turk kızılayı ve kemersuyu değiştırıyoruz rutın olarak..

Biz de arıtma su kullanıyoruz ve ailecek memnunuz. Amway'in e-spring adlı ürününü kullanıyoruz. Mutfak rafında çok da estetik duruyor. Ben sevdim ve değiştirmeyi teklif etmeyi (malum ev benim değil, annemin ve babamın) de düşünmüyorum. :)

Aroma,nestle ve erikli
değiştirerek kullanıyoruz,
ama en tat alarak içtiğim su,Aroma
sevgiler...

erikli,hayat,sırma

Ben Erikli kullanıyorum ama 3 ayda bir deği$tirilmesi gerektiğini hiç bilmiyordum..Neler öğreniyoruz burada kaydirigubbakcemile3

önceden suyu satın alıyoduk snra temiz su yeri bulduk ayda bir gidip dolduruyoz

X