Hamileler idrarınızda tortu görmüşmüydünüz?

canım ben 4 ay önce bi gebelik yaşamıştım test yaparken aynen hiçde berak dildi beyaz beyaz tortular fazlasıyla vardı ilgimi çekmişti daha sonrada öle bişi olmadı tabi gebeliğimde boş gebelikti :KK43: inşşlah hamişsindirrrrrr

hayır canım korkacak bişey yok idrardaki kum gibi tortularda hamilelik belirtisi olabiir diye okumuştum bi yerde bende hamileyken görmüştüm idrarımda beyaz tortular yani benim hamileliğimde kötü sonlandı ama onunla bi ilgisi yok canım

canım sen isemiyosun bebiş galiba ahh olsada sevsek ondan tatlı ne olabilir yinede rabbim gönlündekini versin

cnm bnm de vardı o beyaz tortudan baska belirtilerinde varmı yardımcı olabilirim...

insallah psikolojik degildir bnm yumurtlama gününden sonra basladı kasıgımdabatma aniden bıcak gibi bi agrı gıryo sonra bişey yok bide gögüslerim cok sisti sızlıyolardı resmen atesini olctin mü peki hiç bak oda güzel bi yontem...

bn yumutlamadan sonra hergün olctüm arttı adt olacaksan düsüyomus bnm ki 37.1 e kadar cıktı ki su anda hep ole 36.8 üstü hamile büyük ihtimalle ama hergün olç derm bn

X