Soğan İncir ve Keçiboynuzu Kürüne Devam Edenler

Soğan ve incir kürü işe yaradımı?

• Ankete Katılan
    15

Duru_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
2.137
2
Küre başlayan,devam eden ve sonuç alan arkadaşlar lütfen buraya buyrun

Okuyan ve bu konuda cvp verebilecek arkadaşlarımın dikkatine ...Ben verilen ölçüde inciri verilen su miktarına göre kaynatıyorum fakat bir çay bardağı bile çıkmıyor sizdede öyle oluyormu yoksa işlem hatasımı yapıyorum ???

bende aynı şekilde yapıyorum kaynayıp kapattıktan sonra çok bekletmeyip süzersem biraz daha fazla çıkıyor

Okuyan ve bu konuda cvp verebilecek arkadaşlarımın dikkatine ...Ben verilen ölçüde inciri verilen su miktarına göre kaynatıyorum fakat bir çay bardağı bile çıkmıyor sizdede öyle oluyormu yoksa işlem hatasımı yapıyorum ???

gülüm ben inciri denemedim ben soğan deniyom 3 gün oldu bakalım faydası olacakmı inşallah herkese şifasını versin allahım inciri eltim denedi bir faydası olamadı heralde ama çok şifalı oldunu duydum sen yinede devam et:Saruboceq:

bende aynı şekilde yapıyorum kaynayıp kapattıktan sonra çok bekletmeyip süzersem biraz daha fazla çıkıyor

bana sorarsanız bu tür şifalar daha faydalı bence doktorun verdiği hapmış yan tesir yapıyor en azından bu uyguladımız incirmiş soğanmış zararı olmaz biz yine devam edelim allahım hepimizin şifasını versin allahım:Saruboceq:

merhaba kizlar. Ben her ay normal adet görürüm. Fakat iki aydir gecikme oldugu için bu ay sogan kürünü baslamak istedim hem adetim düzenli olur diye hemde içimi temizler diye sonuçta zarari olmaz faydasi olur diye düsünerek basladim. Adetimin bitiminden 7 gün sonra basladim ve 15 gün uygulamayi düsünüyorum sayin Dr Saraçoglunun söyledi gibi. Yani bu pazartesi bugün 7inci gün oldu hastalanmama normalde 15 gün kaldi. Fakat karnimin altinda agri ve sanci çekiyor. Bazen sag tarafimda daha yogun bir sizi oluyor. Ve karnimda sislik var.
Sizce sogan küründen olabilir mi ?

merhaba kızlar,
bende incir kürüne başladım bugün 7. gün hayırlısı bakalım. incirleri verilen ölçülerde yapıyorum ama bazen birbuçuk bardak çıkıyor bazen yarım bardaktan az çıkıyor anlamadım gitti.

espoir....sogan kurunu bende uyguladım sımdı adet gunumu beklıyorum sogan suyundan olabılır bendede yapmıstıııı

Tesekkür ederim winx perisi. Dedigin gibi bu sancilar sogan küründen olmali içim kivranip duruyor.
Bir hafta kaldi bitirmeye

merhaba kizlar. Ben her ay normal adet görürüm. Fakat iki aydir gecikme oldugu için bu ay sogan kürünü baslamak istedim hem adetim düzenli olur diye hemde içimi temizler diye sonuçta zarari olmaz faydasi olur diye düsünerek basladim. Adetimin bitiminden 7 gün sonra basladim ve 15 gün uygulamayi düsünüyorum sayin Dr Saraçoglunun söyledi gibi. Yani bu pazartesi bugün 7inci gün oldu hastalanmama normalde 15 gün kaldi. Fakat karnimin altinda agri ve sanci çekiyor. Bazen sag tarafimda daha yogun bir sizi oluyor. Ve karnimda sislik var.
Sizce sogan küründen olabilir mi ?
Aynı sorunu bende yaşıyorum canım korkulacak bişeyimiz yok sanırım a.s

Tesekkür ederim. Süphenlenmistim sogan kûründen oldugunu. Daha önce içim hiç böyle olmamisti. Demek ki faydasi oluyor içim temizleniyor :)))

X