Saç Kesim Şekilleri fransız topuzu arıyorum ,yardımm !!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Topesto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2008
74
0
Yaklaşık 1 ay sonra ablam evlenecek ve gelin saçını eski fransız usulü topuzu yaptırmak istiyor.Hani eski farnsız kadınlarında vardı ya;dalgalı dalgalı duruyor topuz yerine kadar.Ama nette araık taradık 1 tane bulamadık.Sizde yardımcı olur musunuz lütfennn ?

Böyle biseymi ariyorsun acaba cnm ??

cartespostalesparisfran.jpg
christinaaguilerabryanb.jpg
sanstitrep.jpg
sanstitrelg.jpg

Son düzenleme:

sanstitrep.jpg
sanstitrelg.jpg

çok teşekkür ederim resimler çok yardımcı oldu.Bu saçı nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum,düşünüyorum ama çözemedim CADIARZU

Budapest ayrıca sana da çok teşekkür ederim,çok aramışsın benim içim,parmaklarına sağlık
hihoyyyt

Yaklaşık 1 ay sonra ablam evlenecek ve gelin saçını eski fransız usulü topuzu yaptırmak istiyor.Hani eski farnsız kadınlarında vardı ya;dalgalı dalgalı duruyor topuz yerine kadar.Ama nette araık taradık 1 tane bulamadık.Sizde yardımcı olur musunuz lütfennn ?

sizlere belki fikir olsur diye bir kaç fotoğraf ekledim
SacTopuz_Modelelri_01.jpg
r_lorl0uixrv2wwirp755a.jpg
11151146.jpg
070907_theron_400X400.jpg
010.jpg
gelin_basi_.jpg
8274596.jpg
1221840443_fahriye-evcen-3bd3f3&

Son düzenleme:

sanstitrep.jpg
sanstitrelg.jpg

çok teşekkür ederim resimler çok yardımcı oldu.Bu saçı nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum,düşünüyorum ama çözemedim CADIARZU

Budapest ayrıca sana da çok teşekkür ederim,çok aramışsın benim içim,parmaklarına sağlık
hihoyyyt

bu saçları maşayla yapıyolar canım.

böyle bir model var;

Eklentiler

• $MV5BMTI2NzUwODUzM15BMl5BanBnXkFtZTYwODUyNzc4._V1._SX373_SY400_.jpg
    $MV5BMTI2NzUwODUzM15BMl5BanBnXkFtZTYwODUyNzc4._V1._SX373_SY400_.jpg
    21,6 KB · Görüntüleme: 98
ya bu model son osmanlı yandım ali filminde cansu derenin saç modeliyle aynı ordanda bakabilirsin canım çok da hoş duruyor.

bu model maşayla yapılmıyor bende gelin saçımı böyle istemiştim kuaför büyük şehirlerde yapılabiliyor onun makinası var demişt.

X