Dudak Makyajı Evde dudak dolgunlatrma

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.181
20
46
hyarulonic asit vb dolgu maddelerını eczanede bulabılırmıyım.. enjektorde mi flakonsamı satılıyorlarçç fıyatı ne kadar bilen varmı... evde kendım uygulama yapıcam dudaklarıma..merak etmeyın biliyorum nasıl yapıldıgını... sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

hyarulonic asit vb dolgu maddelerını eczanede bulabılırmıyım.. enjektorde mi flakonsamı satılıyorlarçç fıyatı ne kadar bilen varmı... evde kendım uygulama yapıcam dudaklarıma..merak etmeyın biliyorum nasıl yapıldıgını... sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

GEÇİCİ KALICI DOLGU,BOTOKS vs gibi malzemelerin ülkemize ithalını tek bir dispiritör firma ithal etmektedir gramı 179eurodur satışı sadece hekimlere yapmaktadır bu işi yapan hiçkimse sana geliş fiyatına firmaya senin için ben alayım demez uygulama çıkabilecek sorunların da sorumlulugunu fatura ona kesilecegi için ALMAK İSTEMEZ SEN SAGLIKÇISIN ANCAK İYİ KAFA KOL İLİŞKİLERİN VARSA UCUZA YAPTIRABİLİRSİN......

"seertmece" sen bu işi iyi yapıyorsun sanırım,ilerde eve müşteri de atarsın.Mesela ilk müşterin ben olabilirim :jeyyar:
Bıktım biber sürmekten :roflol:

X