Kasıkta ağırlık hamilelik belirtisi midir???bi de rüyada bebek görmek:)))))

Canim yazdiklarinin hepsini ben her ay yasiyorum ama hep hüsran. Rüyaya gelince hep adet dönemimden bir kac gün önce ya hamile karnimi görüyorum yada bi bebek görüyorum galiba cok istedigim icin oluyor bunlar.

Kasik agrisi hamilelik belirtisede olabiliyor adet belirtiside, ama insan en ufak seyi bile kafaya takarsa acaba hamilemiyim demektende geci veremiyor.
Insallah seninkisi hamileliktendir.

cnm benımde bu ay kasık ağrım var 3 gündür belirgin bir şekjilde normalde bu agrıyı yumurtlama günlerinde çekerdım.. gögüslerimn şişide inmedi hala normnalde 2 gün önce sönerlerdi heycanla beklıyorumcnm aslında bugun olmam gerektı hayırlısıbakalım heycanlıyım :) nette araştırdım hamılelık belıtısı dıyor inş. bizimkıde öyledır

inş cnm aslında benim kasık ağrısı dışında bi de ağır bişey varmış gibi tuhaf bakalım artık beklemdeyim hayırlısı :)))

mrb..aynı ağrı bende de var iki gündür sol tarafta özellikle..bugünde sağ kasıkta batma var...bende acabamı diyorum ama 2 gün daha beklemem lazım .günümün geçmesi için ..umarım gebelik belirtisidir arkadaşlar

inş bakalım arkadaşlar..rüya da heveslendirdi beni ben önceden bu tür rüyalar görmezdim..ama görülebiliyomuş hayırlısı.. son 4 gün...........

canım bn 7 haftalık hamileyim yumutlama günümden sonra kasıgımda batma basladı daha sonra da normalde adetime 1 hafta kala siser gögüslerim gögüslerim sisti ama farklı olarak sızlıyoladı mide bulantısı bas dönmesi falan olmadı halada yok adetm 1 gn gecince test yaptım silikti sonraki gün yaptım rengi koyulastı insallah yardımcı olabilmisimdir allah her isteyene nasip etsin cnm...

canım kasık ağrısı hamilelik belirtisi ama aynı zamanda adet belirtiside ama inşallah hamilesindir

ya kızlar bendede kasık ağrısı var ama bunun yanında göğüslerim ağrıyor vede şiştiler normalde regli zamanlarımda göğüs ağrısı bilmem ben acaba hamile olablilir miyim?günüme 6 gün var test yapsam çıkmaz diye düşündüm ve soluğu sağlık ocağında aldım kan verdim fakat pazartesine kaldım yaaaa 2 gün geçer mi acaba ya

benim en belirgin olarak ateş basması ve kasık ağrım çok oldu, bence kasık ağrısı adet olacağım zaman farklıydı, o zam iki kasığımın ortası yani rahimimin olduğu yerde ağrı olurdu, ama bu seer sadece kasıklarımın olduğu yerde ağrı hisettim, farklı oluyor yni

insallah hamilesindir alalh dualarini kabul etsin
allah hamile cocuk sahibi olmak isteyenlere versin yarabbim AMIN!!!

rüyamda bebek görüp hamile kalsaydım şimdi 9aylık olacaktı malesf pooooosfffffffff

inşallah hamılesındır canım.benımde kasık agrılarım var batmalar oluyor.
inş hamılesındır.
ben hamıle oldugumu ogrenmeden yaklasık 3 gun once erkek cınsel organı gordum baktım hamıle oldugumu belırtıyordu.
isteyen herkes inş en kısa zaman da hamıle kalır.....

inş kızlar bakalım bugünü saymazsak bi günüm kaldı..karnım ağrıyo adet olucam galiba:KK43:(((

X