farlutal adet söktürücü kullandınızmı

berre45

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
99
0
41
mrb kızlar bu ay adet olmadım doktora gittim yumurta çatlamamış kist yapmış oda patlamış dedi çünkü akıntım vardı bayağı.neyse bana farlutal adında bi adet söktürücü verdi ama hiçbi işe yaramadı ben hala adet olmadım sizce ne olabilir böyle bişi yaşayan varsa yazsın lütfen:nazar::nazar:senağlama

slm kızlar bendede ablamdada düzensizlik var ben farlutal kullandım 6 gün günde 2 kez içip 6 gün de bekledikten sonra adet olabiliyorum ama ablamda hiç etki etmiyor bence hormonla alakalı sıkma canını olursun inş.:eek:

geçen ay kullandım bittikten 9 gün sonra adet oldum. bu ay yine kullandım dün akşam 3. yü içtim bugün yoğun kahverengi akıntı gelmeye başladı.adet oluyorum sanırım. doktora sordum.içme farlutal ne güzel adet olmuşun bak dedi. kırmızıya döner sanırım.
sen 10 gün bekle bence.sonra doktora sorarsın

bende farlutal kullanıyorum 4 gun bugun kullanalı ve yumurtalıklarımda kist oldugu ıcın heralde adet olamıyorum ınanılmaz bı sancı cekıyorum sankı adet oluyormus gbı sızce bu normal mı?

bende farlutal kullandım ve hala adet olamadım 4 gundur ıcıyorum bu hapı ıcmeden once de cok fazla sancım vardı hala var sankı adet oluyormusum gıbı anlamadım nıye normal mı sızce bu?

kızlarr ben ıkı ayda bı adet goruyordum fatural adlı sokturucuyu kullandımda adet oluyordum 10 gun sona 15 gun gecıo aradan bıdaha adet oluyordum sona yasmın adlı dogum kontol hapı we yaz 24+4 adlı ılacı kullandımmm 1 sene duzene gırdı ılacı bıraktım dr bana (cıwan percemı otu ,ada cayı .defne.papatya otu al aktardan karıstır dedı bı avuc bı kupaya at dedı ıc dedı her gun sıcak suda beklet dedı ) sımdı ılacla dogum kotrol hapıla duzene gıren adetımm max 1 hafta gcıkuo ama en azından ılac kullanmıyorm 6 aydır kullaıyorm cok sukur ıyımmmm

ben de farlutal kullandım günde 2 doz(sabah akşam) 5. gün kanamam geldi.annem de kullanmıştı zamanında onda da aynı şekilde olmuştu.

X