beta hcg

recell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
140
0
merhaba arkadaslar
dun kan testı yaptırdım degeri 90 cıktı. reglim 3 gun gecıktı. ama bu deger sanırım dusuk degılmı?

INSALLAH HAMILESINDIR,BENDE GECEN HAFTA TEKRAR BAKTIRDIM 96ydi
3,5 AYLIK HAMILEYIM,YANI HAMILE OLDUGUM HALDE DEGER 96
insallahhh hamilesindirrr...
Haberini benim profilimede yazarsan cokk memnun olurum canim...
Allah gonlune gore versin !!!

Hayır düşük değil..ben tedavi ile hamile kalmıştım.10.gün değerim 34, 12.gün 57 ve 15. gün 144 dü ve ikizlerime hamileydim ..Düşün..Önemli olan 72 saatte bir ikiye katlanması..:teselli:a.s.

planli bir gebelikti aslinda :) regl gunume 1 hafta kala kasiklarimda agrilar var suan bile var hatta arada.
10 mayista yaptirmistim kan testi 0,12 gbi bisiy cikti cok uzuldum, 19 mayista regl olmam gerekiyodu ogun test alip evde yaptim 2 cizgi cikti ama birisi digerinden acik renkliydi, kafam karisti dun kan testi yaptirdim 90 cikti. acaba ne zaman doktora gitmeliyim?
simdiden tesekkkurlerrr
hepimiz yasariz bu sevinci

umarim hersey normaldir:)
simdi birde iyi bir doktor bulmam laziim
ulun ulug hakkinda bilgisi olan varmi

planli bir gebelikti aslinda :) regl gunume 1 hafta kala kasiklarimda agrilar var suan bile var hatta arada.
10 mayista yaptirmistim kan testi 0,12 gbi bisiy cikti cok uzuldum, 19 mayista regl olmam gerekiyodu ogun test alip evde yaptim 2 cizgi cikti ama birisi digerinden acik renkliydi, kafam karisti dun kan testi yaptirdim 90 cikti. acaba ne zaman doktora gitmeliyim?
simdiden tesekkkurlerrr

Hamileliğin çok başında olduğun için öyle..benim de bir çizgi daha açık renkti..çizgi ne kadar açık olursa olsun önemli olan iki çizginin net bir şekilde görülür olması...Tebrik ederim,Allah tamammına erdirsin..bir kaç gün sonra tekrar ölçtür beta hcg ni..:nazar::1hug:

Çizgi zamanla koyulaşıyor..Yani hamileliğin ilerledikçe...

istanbuldayım ama ozel hastane fıyatları oldukca yuksek. saglık sıgortam var oda bellı bı lımıte kadar karsılıyor.
sıfa hastanesı(kadikoy)Opr. Dr. Tanju Demirören
acedemıc hospıtal(altunizade) Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak
alman hastanesi (taksim) Doc.dr Ulun ulug

bunlar bana tavsiye edilenler, sizlerin tavsiyesi varmi

yarın bi kan testi daha yaptır canım.
ultrasonda görünmez daha çok küçük.
testlerle birlikte dpoktorada görünürsen iyi olur tabi.

sıfa hastanesı(kadikoy)Opr. Dr. Tanju Demirören
acedemıc hospıtal(altunizade) Prof. Dr. Zehra Neşe Kavak
alman hastanesi (taksim) Doc.dr Ulun ulug
tavsiyesi olan varmi

simdiden tesekkkurlerrr

canım bende senin gbi erkenden yaptırmıştım 1,20 cıkmıştı yok dediler cok üzülmüştüm adet günüm evde yaptım seninkisi gibi ikincisi silik cıktı ve hamişim hayırlı olsun tekrarla testini

X