Lekeler, Çiller brahim saraolundan yallk ve gne lekelerine kar soya faslyesi kr

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

limon_kabugu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
2.353
30
arkadaşlar azönce Esra Ceyhan'da İbrahim Saraçoğlu vardı..ve geçmeyen güneş lekeleri için soya fasülyesi kürü verdi..yalnız epter tohumlu olmayacakmış soya fasülyesi..ben hemen yarın alıp denemeyi düşünüyorum ama epter tohumlu olup olmadığını nasıl anlayacağız ki..ozaman hiçbir faydası olmazmış..neyse ben yinede deniycem..sizlerlede kürü paylaşmak istedim...

Yaklaşık iki bardak suyu kapalı tencerede kaynatınız. Su kaynamaya başladıktan sonra içerisine altı yemek kaşığı Soya fasulyesi ilave ediniz. En az yirmi dakika kaynatınız. Kaynatma esnasında su çok azalırsa, bir miktar su ilave edebilirsiniz. Kullanılacak olan miktar bir kahve fincanı haşlama suyudur. Yirmi dakika sonuna doğru soya fasulyesinin haşlama suyunun bir miktar kırmızı renge dönüşmesi gerekir.

Eğer hala kırmızı renge dönüşmemişse biliniz ki yeteri kadar kaynatılmamış demektir. Hafif kırmızı renge dönüştükten sonra suyunu sözüp ayırınız. Ilıyınca yaşlılık lekeleri üzerine pamukla hafifce sürünüz. Haşlama suyuyla ıslatılmış pamuğu yaşlılık lekelerinin üzerine 3-4 defa etki ettiriniz. Bu kürü haftada 3 kez olmak üzere bir ay boyunca tekrar ettiriniz.

rica ederim canım..bu güneş lekeleri illet birşey öyle hemen bir krem kullanarak geçirebileceğimiz türden bir şey değil..ne duysam yapıyorum bunuda deniycem..bir tarifim daha var onun için kavunun çıkmasını bekliyorum sonra da onu deniycem..eğer onun faydasını görürsem onu da paylaşırım burdan...yerimseniben

X