Gaziantep'te Estetik Cerrah tavsiyesi

canım ben mehmet mutaf'ın ismini çok duydum..gayet başarılıymış bir görüş istersen...konuyu açalı baya olmuş ama belki olmamışsındır daha...

ben de gaziantep'te mehmet mutafa olmayı düşünüyorum.Ama fiyatları hakkında bilgi sahibi olan var mı?Ayrıca olan arkadaş varsa fotosunu ekleyebilir mi?çokkkkkkkkk tedirginim doktor konusunda.kafam karma karışık oldu:KK43:(

arkadaşlar konu acılalı cok olmuş ama belki yardıma ihityacı olan olur ben burun ameliyatı için konuşuyorum ben yakın zamanda devlet hastanesinde Op.Dr.Tevfik Sözen'e yaptırdım.Devlet hastanesi olunca insanlar biraz korkuyor ama korkmayın cok insan bna emin misin dedi ben özel de de antep'te doktorlarla görüştüm ama hiç biri bana Tevfik Bey gibi güven vermedi benim ayrıca kemik eğriliği sorunum vardı bunun için kkb uzmanını tercih ettim çünkü estetik cerrahlar bu konuda o kadar başarılı olamıyorlar malesef :KK43: benim için rahat nefes almam da cok önemliydi.şu an için cok memnunum hiç bir sıkıntım yok şükür.
G.Antep'te iseniz Tevfik Bey'le görüşmeden burun ameliyatı olmayın derim.Devlet hastanesinde zaten öyle bir muayene ücreti de ödemiyorssunuz.

aa bide arkadaşlar lütfen doktor ameliyat sonrası ilgisine de dikkat edin çünkü burun ameliyatı uzun bir süreç.Doktorunuzun her zman yanınızda oldugunu hissetmek cok önemli cünkü ne zmaan ne olacagını bilemeyiz Tevfik Bey insna bu güveni gercekten veriyor ameliyat sonrası telefonla arıyor hatırlatmalarını yapıyor bunlar cok önemlii süreç uzun.

ben antepte Coşkun Erçelle görüştüm bana güven verdi ve çok ilgili bir doktor. bir hastasına yaptığı burnu gösterdi hayran kaldım desem yeridir :) yalnız burun tasarımıyla ilgili pek uğraşmıyor gibime geldi.
ben yarın Rohat Kutlayla da görüşeceğim ama sonunda yine Coşkun Erçele gidermişim gibi geliyor.
Aranızda Rohat Bey yada Coşkun Bey' e ameliyat olan yok mu? Nasıldır acaba kafam çok karışık.
Mutaf Bey'in yaptığı burunları hiç beğenmedim diyebilirim. Tevfik Sözen ismide aklımda ,onunlada görüşüp öyle mi karar versem acaba.

Ben de Dr. Rohat Kutlay'a estetik burun ameliyatı oldum. Gaziantep'te bu işi en iyi yapan plastik cerrah. Daha önce bir kbb uzmanı tarafından bozulan burnumu çok güzel düzellti. Üstelik de fiyatları Mutafa göre makul. Canım bu işte tecrübeye bakacaksın. KBB'ciler bu konuda bazen facialara neden oluyorlar. Estetik ameliyatlar estetik cerrahlaraın işidir. Bedava diye devlet hastanelerinde kbbye ameiyat olmak istemezdim.

ben antepte Coşkun Erçelle görüştüm bana güven verdi ve çok ilgili bir doktor. bir hastasına yaptığı burnu gösterdi hayran kaldım desem yeridir :) yalnız burun tasarımıyla ilgili pek uğraşmıyor gibime geldi.
ben yarın Rohat Kutlayla da görüşeceğim ama sonunda yine Coşkun Erçele gidermişim gibi geliyor.
Aranızda Rohat Bey yada Coşkun Bey' e ameliyat olan yok mu? Nasıldır acaba kafam çok karışık.
Mutaf Bey'in yaptığı burunları hiç beğenmedim diyebilirim. Tevfik Sözen ismide aklımda ,onunlada görüşüp öyle mi karar versem acaba.

Canım, Rohat beyle görüşmeden karar verme derim. Hepsinin piri odur. Adamın vakalarının çoğu benim gibi kbb sonrası problemli hastalar. Hepsini düzeltiyor valla. Bir sürü resimler gösterdi. BAYILDIM...

Ben de Dr. Rohat Kutlay'a estetik burun ameliyatı oldum. Gaziantep'te bu işi en iyi yapan plastik cerrah. Daha önce bir kbb uzmanı tarafından bozulan burnumu çok güzel düzellti. Üstelik de fiyatları Mutafa göre makul. Canım bu işte tecrübeye bakacaksın. KBB'ciler bu konuda bazen facialara neden oluyorlar. Estetik ameliyatlar estetik cerrahlaraın işidir. Bedava diye devlet hastanelerinde kbbye ameiyat olmak istemezdim.

Estetik cerrahlar sadece guzel bir görünüş verebilirler buruna hatta bazıları onu da beceremiyor o da ayrı bir konu. Ama amac ayni zamanda kaliteli bir nefes almak olunca kesinlikle KULAK BURUN BOGAZ cerrahlarına ameliyat olmak en iyisi. Ayrıca devlette bedavaya olmak da neyin nesi sonuçta sen her ay sigorta primi yatırıyorsun ve ameliyat olunca oradan kesiliyor. Kusura bakma ama bedava ameliyat daha duymadım ben!!!
Ayrıca hem kaliteli bir nefes hem de guzel bir burun istiyorsanız TEVFİK hoca Antep'e de gelip ameliyat yapıyor. Mail adresinden ulaşıp bilgi alabilirsiniz
tevfiksozen@gmail.com

gaziantep'te bildiginiz ya da duydugunuz iyi bir estetik cerrahi var mi burun ameliyati icin lutfen yardimci olur musunuz?

Gaziantep de doktor coşkun erçel e burun amelıyatı için başvurmuştum ve sonuçtan çok memnunum. Sonrasında göğüs amelıyatı olmaya karar verdim ve kesinlikle tavsiye ederim, hem dürüst hem de işinde harıka

Ben coşkun beyi tavsiye ediyorum hastaları hem memnun hem de ınanılmaz doğal yurt dışı eğitimi almışMedyanın utancı!.. - HINCAL ULUÇ - Sabah - 18 Mayıs 2013 gazete yazısında adını gördüğüm de de gurur duymuştum

gaziantep'te bildiginiz ya da duydugunuz iyi bir estetik cerrahi var mi burun ameliyati icin lutfen yardimci olur musunuz?

cnm ben daha önce dudagıma dolgu yaptırmıştım ama şekil bozukluğu oldu.göğüs ameliyatı da olmuştum ama istediğim sonucu alamadım hayal kırıklığı yaşamıştım.ama bikaç ay önce tek ameliyatla ikisinide düzelttirdim. şimdi moralim yerine geldi. arkadaşımda burun ameliyatı oldu ve çok memnun kaldı. benim gaziantepte estetik konusunda önereceğim dr coşkun erçel

ben coşkun erçel beye ameliyat oldum ve çok memnun kaldım.taviye ederim.:KK49:

Son düzenleme:
arkadaşlar gaziantep özel hastanelerde burun estetiği fiyatları nedir bilginiz var mı ertan günal ı düşünüyorum bilginiz varmı?

Merhaba mutaf beyin yaptigi burunlari neden begenmediniz ki ben sitede sadece bi kisinin burnunu gördüm dr mutafa ait bi bilginiz var mi mutaf beyle ilgili Dr arastiriyorumda

merhaba konunun üzerinden baya geçmiş ama ben de aynı doktorlar arasında kaldım acaba sen ameliyat oldun mu ve memnun musun çok merak ediyorumm

X