Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Zoft marka göğüs büyütücü sakız deneyen var mı aramızda?

ya kızlar samantha zoft çiğneyen bi kızın resimlerini koydu "kızlar, bir bakın derim, sanırım birçoğumuzunki bu kadar!!!" adlı konuya. baya büyümüş kızınkiler. benim de aklıma girdi şimdi, faydasını gören var mı yaa? 2 aylık kürün ücreti 95-110 arasında değişiyor.

ya kızlar samantha zoft çiğneyen bi kızın resimlerini koydu "kızlar, bir bakın derim, sanırım birçoğumuzunki bu kadar!!!" adlı konuya. baya büyümüş kızınkiler. benim de aklıma girdi şimdi, faydasını gören var mı yaa? 2 aylık kürün ücreti 95-110 arasında değişiyor.

samanthanın koyduğu resimlerdeki kız sadece sakızlamı büyütmüş......fiatıda iyimiş 100 liraya bi beden büyüyecekse süpermiş.....ama sadece sakızlamı acabaaaabilmiyorumkismile

2245.jpg

bu kadarken

2244.jpg

bu kadar olmuş sakızla.

(3 ay boyunca günde 2 sakız çiğnemiş)

ilanında 3 aylık kullanım sonrasında kadınların çoğunda 1/2 cuptan 2 cup a kadar artış göstermiştir diyor. Bu kız A cup takarken B olmuş.

bu kızın sağ göğsü soldan büyük. benim de sol sağdan büyük. bu kızın ilk hâli bile benimkilerden büyük ama, benim göğüslerin arasındaki oran da bununki gibi.

tam tersi olmasın çünkü üstteki resimde gögüsler daha büyük :)) alttakine göre bana mı öyle geldi:S

yok yaw alttaki daha büyük. rica ederim bu arada. ephot cum yalnız dikkatini çekerim kızın son hali diye attığım resimde o fark gitmişti :) hani senin silikonlu gibi duruyor dediğin. benim de sol sağdan daha büyük.

yok yaw alttaki daha büyük. rica ederim bu arada. ephot cum yalnız dikkatini çekerim kızın son hali diye attığım resimde o fark gitmişti :) hani senin silikonlu gibi duruyor dediğin. benim de sol sağdan daha büyük.

öyle mi, sanki o resimde de fark var gibi geldi gözüme. gitmişse ne iyi...
benim de sol büyük ya, fark kapanmıyor bir türlü. sadece sağa masaj yapıyorum ama en son 2si de büyüdüler,1.5 cm büyüme oldu, demek ki breast success büyüttü ki sol da büyüdü. çemeni de artık sadece sağa sürücem.

sakıza bitkileri eklemişler, marifet gene bitkileri yemekte yani. yemek istemeyenler sakız şeklinde kolay bir yöntemle bunları alırlar.

ben bu tip şeylere pek inanamıyorum. bu arada bir gögus digerinden buyuk olabilir. kas gelisimiylede ilgisi var. kucuk olan tarafın gogus kaslarını calıştır bence.

X