Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Zoft marka göğüs büyütücü sakız deneyen var mı aramızda?

papatia77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
10
0
46
bir alışveriş sitesinde ZOFT GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ SAKIZ adı altında göğüs büyültmek için ilan gördüm, acaba bunu deneyeniz var mı? -tatlicadiarzu-

benım arkadasım bu zoft marka gogus buyutucu sakızı kullanmıstı ve ıkı aylık bır kullanım sonucu goguslerı soledıgıne gore dıklesmıs ve bı beden buyumus. bende onun referansıyla netten bıraz aratırdım bıtkısel oldugu ıcın bı zararı yok dıyo kullananlar o yuzden bır aylık kullanım ıcın aldım. 3 hafta oldu baslayalı gercı ama bıraz dıklesme ve dolgunluk olustu sımdıden, bu durumdan en cok erkek arkadasım memnun :) benım de hosuma gıtmıyo degıl acıkcası. sakız aynı nanelı sakızlara benzıyoo ılac tadı gelmıyo zaten cıgnemek lazım 10-15 dk bı cıgneme suresı var. cıgneme suresı bıtınce kendılıgınden dagılıyo. hıcbır yan etkısını de gormedım. eger goguslerınızın kucuklugunden sıkayetcıysenız denemekte fayda var bence ne kaybedersınız kı!!!

he he bende yeni duydum çiğne çiğne büyüsün :) işe yarasa bari...daha neler çıkacak acaba...

merhaba
sonunda karar verdim sakızlardan geçen hafta sipariş verdim.bugün elime geçti ve ilk defa kullanmaya başladım.bakalım nasıl bir sonuç alacağım? sizlerle gelişmeleri paylaşırım

bugun 1 hafta doldu.1 haftanın sonunda pek bir değişiklik yok fakat ara sıra bazı sızılarım oluyor ama büyüme yok daha.hemen sonuç beklediğimden midir nedir biraz umudum söndü ama küre devam edicem

yanii baya bi zaman geçti ama haber yok kızımızzdann kızz papatia 77 yoksa büyüttün memişleride tatile mi kaçtınn kııııııııızzzzz :KK70:
delikafadulden

papatya merak etme elbette sonuc verır. bır ıkı gunde bı gelısme olmuyo öle bıraz sabretmek gerek
ben ıkı ay kullandıktan sonra dolgunlasma ve bı beden buyume oldu. evlenecek olan arkadasıma da 2 aylık kullanım ıcın sakızdan hedıye ettım :) sımdı ondan guzel haber beklıyorum. sende mutlu sona varıcan bıraz sabır sadece. son durumu bıze bıldır :KK66:

ewet bende ilk defa duydum hadi bant bi nebze mantıklı ama sakız çok acaip yaaa cık cık cııkkk...

X