Ne oldu da bitti, hiç haberim yok

J

jnset

Ziyaretçi
arkadaşlar ben yeni üye oldum aslında sürekli takip ediyordum burayı ama bende son iki hafta önce kafama takılan olayı paylaşmak istedim okursanız ne mutlu bana..
Eşim benim üniversitede psikoloji bölümünde strajer hocaydı evlenmiş ayrılmış biriydi. Bütün engellere rağmen ailelere inat bir tane kızı olmasına rağmen benimle evlendi bende onu kabul ettim çünkü onu canımdan çok seviyorum:asigim: oda öyle biliyorum iç şüphem yok ben 26 oda 31 yaşında kafa olarak uygunuz inanın hiç kavgamız olmadı...Ama birgün eski eşinin yanına kızını almak için gitti kızı haftada iki gün bizde kalır ve çok tatlı birşey onu kendi evladım gibi seviyorum işte ogün eşinin yanından geldikten sonra buket(kızımız öyle diyorum çünkü o gözle görüyorum onu) amcasının yanına gitmiş amcası zaten akşam getirecekti. İşte bizimki normal çıktı evden ay bir görseniz dokunsan ağlıycak sordum hayırdım yok birşey! dedi buket amcasında diyemi böylesin dedim oda hayır cnm sonuçta amcası ne varki akşam senden kızartma istedi. dedi tamam dedim buket geldi ama o bile farketti kocam resmen ağlıyacak gözleri dolu dolu yemek yemedi kalktı gitti buket gitti ve bende ona çok soğuk davrandım tersledim ettim bana hiç kıyamaz meleğim birşeymi var dedi sen daha iyi bilirsin dedim odaya geçtim ayıptır söylemesi benle birlikte olmak istedi yani her eş gibi ben yine tersledim bu bir hafta sürdü ona sertliğim düzeldi etti eylledi en sonunda patladı noluyor yav kaçgündürr diye bağırdı dedim işte eski karını çok özledinde eski günlerin aklına geldi öyle duygulandın bi kaç gün dedim bana saçmala dedi ellerimi tuttu hemen çektim çok sinirlendi ve başladı kaç gündür sana dokunamıyorum kokunu özledim seni çok sevdiğimi biliyorsun bana neden işkence ediyorsun dedi sımsıkı sarıldı zorla ilişkiye girdi aslında zorla değil bende istedim çünkü onu çooook seviyorum ama neden karısıyla ne geçti arasında hala birşey demedi çok sert bir sevgiyle şimdi geliyor benim laflarıma aldırmıyor öpecekse şak öpüyor sürekli elimden tutuyor sanki kaçacakmışım gibi anlayamadım çok uzun olduysa özür dilerim ama çok sıkkınım neden böyle şimdi beni kaybetme korkusuyla yaşıyor ve hala neden bi kaçgün öyle olduğunu söylemedi.... sıkılmayıp okuduysanız çok teşekkür ederim...a.s.:nazar:

Ben anlamadım açıkçası, siz olayın aslını astarını bilmeden, ne olduğuna emin bile olmadan, salt öyle hissettiniz diye neden tavır yaptınız ki eşinize? Hem de bir hafta?? Ne ki bu şimdi?

Canım bu anlattığın olayda ,biten ne anlamadım..ne bitti de anlamadın? sen alınganlık ve kıskançlık yapmışsın,eşin de sana yardımcı oluyo,öyle olmadığını anlatmak için..bişeye canı sıkılmıştır,geçmiş bitmiş işte..ne diye bu kadar sorun yaptın ki..adamın aklına düşürmüşsün bazı şeyleri yok yere..böyle kaprislerle evliliğini zedeleme,eşini yaralama lütfen..

meraba canım benım anlamadıgım esının bır derdı oldugunda sen onu terslıyormusun..yardımcı olmak yerıne..bıraz karsık olmus yazın oyuzden anladıgım kadarıyla yorum yaptım..demekkı esın senı kaybetmek ıstemıyor..degerını anlayacak bır olay oldu o gıttıgı yerde..

her insanın dönemsel durgunluğu olur
üsteleme bence

ama eski karısı zaten huzur bırakmıyor bana benle çok uğraşıyor yok kocamı aldın diye siz boşanmışsınız çoktan biz öyle evlendik şimdi eşimin aileside öyle düşünüyor eşimin eski karısı hala eşimi istiyor o yüzden işte ynaına gitti geldi benden soğudu ben tavır yapınca tekrar eskisi gibi oldu eğer yapmasaydım üstüne düşmeseydim yine hep beni tersleyecekti:çok üzgünüm:

ıyi de siz kendi kafanızdaki bir kurguya inanmışsınız... ama öyle mi değil mi bilmiyorsunuz bile.
Belki adamın başka bir şeye canı sıkkındı.. olamaz mı?
Ayrıca eşinizin canı her sıkıldığında siz bunu eski eşine mi yoracaksınız?
Evliliğinizi yer bitirirsiniz bu şekilde.

Neden "-eski eşini özledin" diyorsunuz ki? Böyle şeyler evliliğinizi yıpratır.

Yersiz kıskançlık yapmışsınız.

Eğer eski eşini isteseydi şuan yanında o olurdu siz değil...

Sizinle evli ve anlattığınız şeylere bakılırsa, gayet açık sizi sevdiği...

Biten ne onu da anlayabilmiş değilim ayrıca ??

Sizi sevdiğinden de emin olduğunuzu söylüyorsunuz; o halde sorun ne ?

psikoloğum ama hiç kendime yararım yok :KK43: çok hassasım ne bileyim ya öyle birşey yoktur demi başka birşeydir ama sorduğumda tersledi bende küstüm:a015:

ama eski karısı zaten huzur bırakmıyor bana benle çok uğraşıyor yok kocamı aldın diye siz boşanmışsınız çoktan biz öyle evlendik şimdi eşimin aileside öyle düşünüyor eşimin eski karısı hala eşimi istiyor o yüzden işte ynaına gitti geldi benden soğudu ben tavır yapınca tekrar eskisi gibi oldu eğer yapmasaydım üstüne düşmeseydim yine hep beni tersleyecekti:çok üzgünüm:

Tartışmış olabilirler; bunu size anlatıp canınızı sıkmak istememiştir...

Tartışmış olabilirler; bunu size anlatıp canınızı sıkmak istememiştir...

demi olabilir ne yapayım güzelim çok takıntılıyım kıskançlıkta var bende böyle içimde büyütürüm herşeyi sonrada keder havuzunda boğulurum

Canım gözünü seveyim yapma böyle şeyler yaa...
Sana da yazık eşine de, belli ki adam gözünün içine bakıyor.
Ortada fol yok yumurta yok, boş yere kırgınlık sokmuşsun araya.
Sil at kafandan böyle şeyleri, mutluluğunun tadını çıkar.

psikoloğum ama hiç kendime yararım yok :KK43: çok hassasım ne bileyim ya öyle birşey yoktur demi başka birşeydir ama sorduğumda tersledi bende küstüm:a015:

Şahsen anlattıklarınızdan yola çıkarak ben eminim öyle bir şey olmadığına;

Eşinizin sizi sevdiğinden hiç şüpheniz yokken; nasıl böyle bir kuşkuya düşüyorsunuz ki ?

Yapmayın... Evliliğinizi bu şekilde yıpratmayın...

demi olabilir ne yapayım güzelim çok takıntılıyım kıskançlıkta var bende böyle içimde büyütürüm herşeyi sonrada keder havuzunda boğulurum

Evet ama bu yaptığınız evliliğinizi zedeler...

Hoş şeyler değil... Aynı durumda siz olsanız eşiniz size aynı tepkiyi verse üzülmez misiniz ?

eşinizin eski eşinden bir çocugu var ve eski eşiyle görüşmesi normal.
belki başka birşeye canı sıkılmıştır siz yanlış anlamışsınızdır.
durgunlugunun gözlerinin dolu olmasının sebebine sormalısınız.
kendi kendinize kurdukca daha çok canınız yanar.eşinizle oturup konuşun.

arkadaşlar ben yeni üye oldum aslında sürekli takip ediyordum burayı ama bende son iki hafta önce kafama takılan olayı paylaşmak istedim okursanız ne mutlu bana..
Eşim benim üniversitede psikoloji bölümünde strajer hocaydı evlenmiş ayrılmış biriydi. Bütün engellere rağmen ailelere inat bir tane kızı olmasına rağmen benimle evlendi bende onu kabul ettim çünkü onu canımdan çok seviyorum:asigim: oda öyle biliyorum iç şüphem yok ben 26 oda 31 yaşında kafa olarak uygunuz inanın hiç kavgamız olmadı...Ama birgün eski eşinin yanına kızını almak için gitti kızı haftada iki gün bizde kalır ve çok tatlı birşey onu kendi evladım gibi seviyorum işte ogün eşinin yanından geldikten sonra buket(kızımız öyle diyorum çünkü o gözle görüyorum onu) amcasının yanına gitmiş amcası zaten akşam getirecekti. İşte bizimki normal çıktı evden ay bir görseniz dokunsan ağlıycak sordum hayırdım yok birşey! dedi buket amcasında diyemi böylesin dedim oda hayır cnm sonuçta amcası ne varki akşam senden kızartma istedi. dedi tamam dedim buket geldi ama o bile farketti kocam resmen ağlıyacak gözleri dolu dolu yemek yemedi kalktı gitti buket gitti ve bende ona çok soğuk davrandım tersledim ettim bana hiç kıyamaz meleğim birşeymi var dedi sen daha iyi bilirsin dedim odaya geçtim ayıptır söylemesi benle birlikte olmak istedi yani her eş gibi ben yine tersledim bu bir hafta sürdü ona sertliğim düzeldi etti eylledi en sonunda patladı noluyor yav kaçgündürr diye bağırdı dedim işte eski karını çok özledinde eski günlerin aklına geldi öyle duygulandın bi kaç gün dedim bana saçmala dedi ellerimi tuttu hemen çektim çok sinirlendi ve başladı kaç gündür sana dokunamıyorum kokunu özledim seni çok sevdiğimi biliyorsun bana neden işkence ediyorsun dedi sımsıkı sarıldı zorla ilişkiye girdi aslında zorla değil bende istedim çünkü onu çooook seviyorum ama neden karısıyla ne geçti arasında hala birşey demedi çok sert bir sevgiyle şimdi geliyor benim laflarıma aldırmıyor öpecekse şak öpüyor sürekli elimden tutuyor sanki kaçacakmışım gibi anlayamadım çok uzun olduysa özür dilerim ama çok sıkkınım neden böyle şimdi beni kaybetme korkusuyla yaşıyor ve hala neden bi kaçgün öyle olduğunu söylemedi.... sıkılmayıp okuduysanız çok teşekkür ederim...a.s.:nazar:

Hicßir $ey anLamadım $ahsen... Neden öyLe davrandın ki adama? Güzellikle sorsaydın ßelki söyLerdi.. $imdi söyLemekten korkuyor oLmasın?

evet haklısınız kafamdan atmam lazım böyle düşünceleri yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Erkekler bazı duygularını yalnız yasarlar ve bu bır tercıh deıl doğalarında var...

Sizde psıkologsunuz,sert davranıp terslemek size göre olmamalı...

Yani en azından çözümün bu olmadığını sizin cok ıyı bılmenız gerekır...

Eşiniz sizi bu kadar sevıyor ve özlüyorken onu bu sekılde cezalandırmamalısınız,

Aslında bizim bunları sıze söylememize bıle gerek yok ama biz kadınlar erkekler gıbı bazı duygularımızı yalnız yasayamıyoruz...

Kafanızı yersiz düşüncelerle doldurup ya da kurup eşinize yüklenmeyın bence,zaten böle yapıp neye yol acabılecegını görmüşsünüz...

Unutmayı ınsanlar konusarak anlasır,uygun zamınında eşinizi karsınıza alarak öle gözlerının dolu dolu olmasıyla ve masadan kalkıp gıtmesını guzellıkle sorabılırsınız...

Belkıde sizin kızınıza yani Bukete olan sevgınızı ve anlayısınızı görünce duygulanmıs olabılır...

X