bulaşık makinesi

Bi-tanem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
481
77
Arkadaşlar bulaşık makinesine hangi deterjanı önerirsiniz ve calgonitin 5i1 arada veya hepsi bir arada olan deterjanları kullandığınızda ayrı olarak tuz veya parlatıcı kullanmaya gerek varmı ? yardımcı olursanız sevinirim...

güzel bi seçim ayrıca tuz ve parlatıcıya ğerek yok
ama ben parlatıcı bölümüne sirke koyuyorum

çok teşekkür ederim manco sirke konusunu diğer topiklerdede okudum gerçekten zararı olmuyormu denemek istiyorum ama korkuyorum..

aaa sırrleyı ılk defa duydum bende denıycem .canım 5 1 bır arada kullanınca parlatıcı ve tuza gerek olmuyo .bende dalgonıtte kullandım prılde kullandım ama ben makınemden memnun degılılm malesef ..

bende calgonit hepsi birarada tablet kullanıyorum ayrıyeten tuz ve parlatıcı kullanmıyorum
çok da memnunum bulaşıklarım pırıl pırıl çıkıyo tavsiye ederimyerimseniben

arkadaşlar tekrar teşekkür ederim yanlız şunu eklemek istiyorum benim makinem daha yeni ben 1 kutu calgonit 5-1 arada kullandım kurmaya geldiklerinde içine tuz ve parlatıcı koymuşlardı uzun bir süre bulaşıklarım pırıl pırıl oldu ama şimdi o zaman ki gibi güzel olmuyorlar bu konuyu açmamdaki sebepte bu aslında bende sizler gibi parlatıcı ve tuz tabletlerin içinde olduğu için kullanmaya gerek duymadım şimdi sirke deniyeceğim inşallah yine ilk günkü gibi olurlar...

arkadaşlar tekrar teşekkür ederim yanlız şunu eklemek istiyorum benim makinem daha yeni ben 1 kutu calgonit 5-1 arada kullandım kurmaya geldiklerinde içine tuz ve parlatıcı koymuşlardı uzun bir süre bulaşıklarım pırıl pırıl oldu ama şimdi o zaman ki gibi güzel olmuyorlar bu konuyu açmamdaki sebepte bu aslında bende sizler gibi parlatıcı ve tuz tabletlerin içinde olduğu için kullanmaya gerek duymadım şimdi sirke deniyeceğim inşallah yine ilk günkü gibi olurlar...

ewt canm bende aynı sorunu yaşadm hatta servisi çağırdm ama deterjan ne olursa olsun tuz parlatıcı koymanız gerekir dedi tabletler etkili olmuyomuş

Finish quantum ya da hepsi bir arada kullanıyorum ve tuza-parlatıcıya gerek kalmıyo :)

X