cilt bakımı yaptırdım.daha önceden yaptıran arkdşlar bana bı bakarmısını?

zayca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
253
0
mrb kızlar bugun cılt bakımı yaptırdım yasım 18.ama çok fazla sıyah noktam vardı.temızlendı felan ama bu seferde korktum.yüzüm kızardı sıvılcelerımde vardı onlarda kızardı kımkırmızı

mrb kızlar bugun cılt bakımı yaptırdım yasım 18.ama çok fazla sıyah noktam vardı.temızlendı felan ama bu seferde korktum.yüzüm kızardı sıvılcelerımde vardı onlarda kızardı kımkırmızı

zayca bende yaptırdım aynı sorun bendede var şuan geçtimi şimdiki durumu nasıl iz kalacak diye korkuyorum

zayca bende yaptırdım aynı sorun bendede var şuan geçtimi şimdiki durumu nasıl iz kalacak diye korkuyorum

ya canım gecmedı ız kalıcak dıe bende çok korkuorum yaaa offf napıcam ben gercı kadın dedı gecmesse gel ışına tutarıs dedı.ama benm yarın emlıyatım var bıdaha gıdememkı ıgleşmeden

Bende ayın 16 sında yaptırdım cilt bakımı. MD formulations ürünleri ile yapıldı bakım. Siyah noktalarım ve yağ bezeleri vardı çoktu üstelik. Bakımdan çıktıktan sonra suratım berbattı. Ertesi gün daha bi kırmızılaştı ve şişti. Buz koydum hatta. Ama ben bu cilt bakımıyla birlikte md formultions ürünleride aldım. temizleyici- nemlendirici- düzenleyici ve koruyu ürünler. Şu an izlerde yok cildimde kızarıklıkta geçti şişlikte. Sanırım bakımı yaptırmaktan ziyede bakım yapılırken hangi ürünler kullanılıyor buda önemli. Kalın sağlıcakla...

kızlar bende kızarıklıklar hala var dün yaptırmıştım önce buhar makinasının altında 20 dk kaldım daha sonra yüzümün temizlenme işlemine geçildi baya acı çektim ürünlerin ismini hatırlayamadım maske krem yağ daha sonra kızılötesi ışınla masaj yapıldı ardından birkaç üründen sonra cilt bakım işlemi tamamlandı 1,5 saati kapsayan bir süreçti.sizin cildüniz üzerinde de uygulama bu şekilde miydi?

Evet aynen öyle. Uygulama benimde aynı oldu. 1 hafta içinde pırıl pırıl olur cildin korkma canım... Sevgiler...

Evet canım. Cilt bakımı yaptırdığım yerden aldım. Biraz pahalı ürünler ama yapacak birşey yok cilt bu. Yaş 30 oldu artık iyi bakmak lazım :) Sevgiler canım...

mevsim dönüşlerinde yaptırırım.bu zamana kadar sorun yaşamadım.sorunsuz bir cildim var.sadece bakım amaçlı yaptırıyorum.siyah noktalarım sivilcelerim vs yok.ama aynı yerde siyah nokta tedavisi olan arkadaşlarımda oldu.önce kızarıklık vs oluo.cilt yatışıyor sonraa.s.

ankarada cilt bakımı yaptıran arkadaşlar mümkünse nerde ve kaça yaptırdığınızı bana mesaj olarak atar mısınız.? bi de memnun kaldınız mı güzel yapıyorlar mı.? bende güzel bi yer arıyorum da hatta yeni topik açtım size zahmet olmazsa oraya da yazabilirsiniz.. şimdiden teşekkürler..

kızlar ben de düzenli olarak gitmeye çalışıyorum,en fazla 2 ay giriyor araya.Babor un ürünleriyle yapılıyor benim cilt bakımın yaklaşık 2 senedir de devam etmekte.dediğiniz gibi yüzüm çok şişiyor,kıpkırmızı oluyor ama ben eve gelince hemen buz gezdiriyorum,gecesinde de duşa giriyorum cildim daha çok rahatlıyor.nemlendirici vs derken 3 güne toparlanıyor,menlendirici ve buzu elden bırakmayın derim =)

Bende Istanbulda dogal bitkisel urunlerle cilt bakımı yapıyorum..
en hassas ciltte dahi kızarma bozarma veya herhangi bir reaksiyon olmuyor
ve tum akne, sivilce,siyah nokta ve leke sorunlarına karsıda oldukca etkili..

cilt bakımı gercekten onemli arkadaslar, cok sık olmasa dahi
dogal urunler kullanarak arada bir yapılan cilt bakımının ozellikle
ileriki yaslarda faydalrı cok fazla...

tabi kullandıgınız urunlerin uygunlugu da bir o kadar onemli...

arkadaslar ben bunu evde uyguluyorum ozel bir yere gitmiyorum cildim yumusacik ve bebek gibi oluyor

eger cilt bakımı fiyatı ise sordugun 39tl
urunlerinin fyatları ise degisiyor...

Hmm ben daha fazla sanıyodum teşekkürler

Peki ürünleri kendimiz alsak set halinde yani evde uygulasak daha mı iyi yada güzellik merkezlerinin yaptığı mı daha iyi arasında fark var mı ya CADIARZU

Bende Istanbulda dogal bitkisel urunlerle cilt bakımı yapıyorum..
en hassas ciltte dahi kızarma bozarma veya herhangi bir reaksiyon olmuyor
ve tum akne, sivilce,siyah nokta ve leke sorunlarına karsıda oldukca etkili..

cilt bakımı gercekten onemli arkadaslar, cok sık olmasa dahi
dogal urunler kullanarak arada bir yapılan cilt bakımının ozellikle
ileriki yaslarda faydalrı cok fazla...

tabi kullandıgınız urunlerin uygunlugu da bir o kadar onemli...[/QUOTistanbulun hangi ilçesinde burası acaba bide varsa özelden tlf yollarmısın tşk ederim

Cilt bakımından sonra (özellikle çok fazla siyah nokta varsa bunların temizlenmesi için sıkılması gerekeceğinden) cildinizin şişmesi-kızarması normal. Ama bunlar en fazla 1-2 günde geçer.
Yalnız aklınızda olsun. Cılt bakımı sırasında sakın sivilceleriniz sıktırmayın. ve sivilce olan bölgelere peeling yapmayın-yaptırmayın.

Son düzenleme:
Hmm ben daha fazla sanıyodum teşekkürler

Peki ürünleri kendimiz alsak set halinde yani evde uygulasak daha mı iyi yada güzellik merkezlerinin yaptığı mı daha iyi arasında fark var mı ya CADIARZU

yapabilirsin aslında ama bir suru urun almak gerek onun icin..
genelde hani pretik bir cilt bakımını yaptırmayı ve onun dısında
evde gunluk bakım yapmayı tercih ediyor bayanlar..
daha kolaylarına gidiyor..e bide biraz daha ekonomik oluyor..

simdi her guzellik merkezinin kendine gore yontemleri var..
ben bitkisel urunler kullanıyorum ve isteyen musterilerime
kısa egitimler veriyorum urunler ve nasıl kullanması gerektigi hakkında
yani isteyen evdede uygulayabilir.. yeterki yanlıs bir uygulama yapmasın..

X