Saç Rengi ve Saç Boyama Önerilerinizi Bekliyorum.

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
kızlar ağustosun 1i 2 si düğünüm var. ve ben saçlarımı şimdiki renginden kurtarmak istiyorum bir değişiklik olsun istiyorum. yıllardır saç rengi aynı ama ne renk yapsam karar veremedim. önce karamel düşündüm ama esmer olduğum için tenimle aynı renk olur diye korkuyorum. şimdi de gölge mi yaptırsam diyorum. yüzümü ve saçlarımı ekliyim sizde bir fikir verin bana olmazsa :uhm:

Son düzenleme:
canım düğün öncesi riskli aslında
ama çok farklı renkler değilde yumuşak geçişler yapabilirsin
mesela çok belli etmeyecek bir ton açığıyla başlaya bilirsin
insanlar alıştıktan sonra başka şeyler deneyebilirsin

Kaliteli bir kuaföre git bence ona danıs. ama emin olmalısın basarılı bir kuaför oldugundan.

düğün hediyesi yap kendine. kaliteli bir güzellik merkezine git.

kız sel sen çağla şikeldendemi esmersin yaptır canımm bende yaptırmıştım bir ara foto eklerim bak rengine ama istediğim gibi renk olmadı tabii
ben karamel diyorum ama iyi karar ver pişman olma bacımm

Kaliteli bir kuaföre git bence ona danıs. ama emin olmalısın basarılı bir kuaför oldugundan.

düğün hediyesi yap kendine. kaliteli bir güzellik merkezine git.
aslında kuaförede sordum, çok yakın ve işinin hakkını veren bir tanıdığım var.
gölge olabilir dedi.
ama yinede emin olamadım. hani ne biliyim herkeste sarı var biliyorsunuz, o yüzden demode gözükür müyüm diye emin olamadım.
bir arkadaşımda gelinlikle koyu saç daha hoş duruyor dedi o aklımı karıştırdı :uhm:

bacım riskli bu iş ya begenmezsen uymazsa bence bir bilen iyi kuaförden fikir all güvendigin

canımcım sarı dusunme kesınlıkle...koyu renk tercıh et...koyu kestane falan ıste ıyı bı kuoforde senı yonlendırır zaten...hem ınsanlar ılk cok yadırgarlar sende yadırgarsın dugun oncesı cok rıks alma...begenmessen moralın bozulur...
ama boyat cok renk degısmesede bı parlaklık gelır guzel olur...

ya ne zamandır bunu düşünüyorum. düğünden 15 gün önce falan yaptırıcam zaten yaptırırsam, daha önceen gölge kullanmıştım çok yakışmıştı, ama ben şuan hala karar veremiyorum :nazar:

canımcım sarı dusunme kesınlıkle...koyu renk tercıh et...koyu kestane falan ıste ıyı bı kuoforde senı yonlendırır zaten...hem ınsanlar ılk cok yadırgarlar sende yadırgarsın dugun oncesı cok rıks alma...begenmessen moralın bozulur...
ama boyat cok renk degısmesede bı parlaklık gelır guzel olur...
haklısın göze alışık olmadığı için dimi, o da doğru offf baakalım o zaman ki ruh halim ne dicek bana :uhm:

gisellekh3.jpg
bu tonlarda bal rengi gölge diyorum....

Son düzenleme:
bence gelinliğin üzerine en çok yakışan saç rengi koyu renk
sanada koyu renk gider bende açtırma derim cnm saçlarını
herşey istediğin gibi olsun inş :)

canım yumuşak tonlarda geçiş yapabilirsin ama bence de güvenilir kaliteli bi kuaföre git
düğün öncesi talihsiz bi işlem yapılmasın güzelim saçlarına

X