Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
mesajların bir kısmını okudum fakat hala nasıl olması gerektiği konusunda birşey anlayamadım.yani aynı sorun bende de var

ya özelden uğraşacağınıza şuraya yazsanıza
ne var sanki
kadınkadınayız şurda
benim bildiğimden farklı bişey mi sırf ondan merak ettim
derdinde olduğumdan diil:KK53:

aslında merak da değil söyle örnek vereyim bi toplulukta oturuyoruz ve iki üç kişi fısır fısır bişyle konuşur ya o da merak edilir hep madem yazıldı açıkca yazın madem millete önereceğiniz bişiy var böyle özel falan olmuyor bence

soyleyin betus_g ye kız sabahdan beri yazın diyor ya:76: zaten hersey denmis burda yazılcak olanlar cokda farklı olmaz heralde..bende merak ettim he:86:

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben sizi aydınlatmak isterdim arkadaşlar ama özel mesaj sahibine saygısızlık olur kusura bakmayın.Yalnız hepinizin bildiği şeyler,bir mucize yok :KK67:

ya burda yazılacak gibi de diilmiş he biraz böyle fazla
doğal ondan yani :KK1:
ama değişik bi yöntem diil yani

ya burda yazılacak gibi de diilmiş he biraz böyle fazla
doğal ondan yani :KK1:
ama değişik bi yöntem diil yani

aynen durum bu arkadaşlar değişik duyulmamış birşey değil sadece ben nasıl oluyorum onu anlatmaya çalıştım durum herkeste farklı olabilir biraz kendinizi tanımanız ve eşinize tanıtmanız lazım diye düşünüyorum özyargısız başlamalısınız yine olmayacağım diyerek değil eşim beni mutlu edecek demelisiniz

Kızlar merhaba ben anemı demır eksıklıgıne hastayım.Rahım kanamalarım yuzunden kansız kalmışım ve ilaçlı spıral taktırdım 2 gun önce şimdi de eşimle beraber olmaya korkuyorum aranızda spırallı varmı yaaa bana yardım edın ne olur çok korkuyorum.Ayrıca konunuzun başını okudum bende de bu sorunlar var şimdi spıralden sora daha beter oldum.Esımden kacıyorum.:KK5::18:

soyleyin betus_g ye kız sabahdan beri yazın diyor ya:76: zaten hersey denmis burda yazılcak olanlar cokda farklı olmaz heralde..bende merak ettim he:86:
yok kalsın sadece mrk iste aönmi kalmadı bnm için artık
Kızlar merhaba ben anemı demır eksıklıgıne hastayım.Rahım kanamalarım yuzunden kansız kalmışım ve ilaçlı spıral taktırdım 2 gun önce şimdi de eşimle beraber olmaya korkuyorum aranızda spırallı varmı yaaa bana yardım edın ne olur çok korkuyorum.Ayrıca konunuzun başını okudum bende de bu sorunlar var şimdi spıralden sora daha beter oldum.Esımden kacıyorum.:KK5::18:

yeni bi konu aç sen en iyisi o

kızlar bende bekar olmama rağmen bu orgazm olayını merak ediyorum her halini merak ediyorum işte bunu yaşamak bana çok büyük bişey gibi gelio okadar abartılcak bişey değildir umarım..ya ben şimdi bekar bi kızım hiç bişe yaşamamış biri olarak bu işlerin herşeyi bana çok büyük bişey gibi gelio :KK52:

anlatılmaz yaşanır diyen de var süper ötesi diyen de var var da var anlıycan.yani vajinal orgazm olan kesinlikle hissedermiş.miş diyorum bende 2 yıldır hissetmedim de:)

ama hissetmemek mümkün olabilirmi yani vajinal orgazm olunca kadın boşalmıyormu zaten hiç olmazsa o sıvıdan anlar yahu..ay benim kafam karıştı ya

ama hissetmemek mümkün olabilirmi yani vajinal orgazm olunca kadın boşalmıyormu zaten hiç olmazsa o sıvıdan anlar yahu..ay benim kafam karıştı ya

canım zaten o sıvı ilişki başlarken var olan ve ilişki boyunca devam eden bir sıvı,,,hani vajinal orgazmı yaşarken extra sıvı gelmiyor ki,,,sadece birkaç saniyelik bişey .......

X