Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
boşalma derken o rahatlıktan bahsettim tabiki öle erkek gibi boşalma olmaz bizden o zaman ben orgazm olamıyorum ama çok zevk alıyorum anlamadım bana ne oluyor çok zevk alıyorum ama o son noktadaki rahatlığı yaşayamıyorum klitoral ile yaşıyorum ama vajinal yaşayamıyorum.

yapisal bisey olabilir... her kadin vajinal orgazm olmazmis zaten.... eger klitoral yolla olabiliyorsan esin once seninle ilgilenebilir sen orgazmi yasadiktan sonra da olaya devam edersiniz .. (cok acik olmadi umarim) boylece de bi sorun kalmamis olurrr alkisalkisalkis

slm kızlar bende 5 yıllık evliyim ama hiç böyle bir sorunum olmadı yani orgazm olamama gibi. çoğu zaman arka arkaya 2 3 kere bile olabiliyorum. bir keresinde çok uzatmıştım eşimle tam 5 kere oldum. kendimizi o ana adapte etmemiz gerek sadece onu düşününce bence oluyo.yani ben o koduda çok mutluyum

koital anorgazmi yaşayan arkadaşlar (sadece klitoral orgazm yaşayabilenler) g noktalarının olup olmadığını kontrol ettiler mi acaba merak ettim? paylaşır mısınız?

vajinal olarak orgazm olamayan ama klitoral yolla olabilen bi çok bayan var.
vajinal olarak orgazm olabilen var mı aranızda?

kızlar bende olamıyorum vajınal sadece klıtoral olabılıyorum ama oda ılıskı sırasındayken oda olmuyor elle uyarılırsam oluyor sadece! evlı olan bir arkadasım daha var 1,5 senelık hiç olmamış yanı ne vajınal ne klıtoral bu duyguyu hiç yaşamamış ve cok merak edıyor hiç olmayan varmı pekı evlı olupta hiç bir türlü bbunu yaşamayan arkadaslarımız varmı ıcımızde??

slm kızlar bende 5 yıllık evliyim ama hiç böyle bir sorunum olmadı yani orgazm olamama gibi. çoğu zaman arka arkaya 2 3 kere bile olabiliyorum. bir keresinde çok uzatmıştım eşimle tam 5 kere oldum. kendimizi o ana adapte etmemiz gerek sadece onu düşününce bence oluyo.yani ben o koduda çok mutluyum

hayy maşallahhh:1shok:

klitoral orgazm bile zor oluyor benim.

en az 5 10 dakka sürüyor..

ki vajinal olanlar var her defasında..vay be... kıskanılmıcak gibi değil...

yani bana cok inandırıcı gelmiyor kadının aynı anda 5 kez orgazm olması
erkek geciktirici sprey yada viegra almış olabilir miiiiboshayallersmile
kadınların cogunun vajinal orgazm olamamasının en büyük nedenlerinden biri eşinin erken boşalma sorunu olmasıdır.bu sorun biraz ertelenirse bence her kadın orgazm yaşayabilir.yalnışmıyım?

yani bana cok inandırıcı gelmiyor kadının aynı anda 5 kez orgazm olması
erkek geciktirici sprey yada viegra almış olabilir miiiiboshayallersmile
kadınların cogunun vajinal orgazm olamamasının en büyük nedenlerinden biri eşinin erken boşalma sorunu olmasıdır.bu sorun biraz ertelenirse bence her kadın orgazm yaşayabilir.yalnışmıyım?

herkes vajinal orgazmı anatomik olarak olamazmış. kadınların küçük bi bölümü şanslıymış bu konuda.. bazılarında doğuştan g noktası olmuyor.. ama haklısın belki de g noktası olup da fark etmeyen kadınlar da var erkeklerin erken boşalması yüzünden

aynen katılıyorum şahsen 15 saat tepemde kalınsa vajınal olarak hissedıpte ıhh demem yanı kusura bakmayın.. olsa farkedılır zaten bu siz hiç merak etmeyın

klitoral orgazm bile zor oluyor benim.

en az 5 10 dakka sürüyor..

ki vajinal olanlar var her defasında..vay be... kıskanılmıcak gibi değil...
olsun tatlım hiç olmamaktan iyidir 5-10 dkka çok uzun bir süre sayılmaz normal yanı ama merak ettıgım ilişkı sırasındamı 5 10 dk da oluyorsun yoksa farklı bir temas yoluylamı elleme gbi mesela? ben 5 10 dkda ble olmuyorum normal bir ilşkı sırasında kusura bkma açık konusmadanda anlaşılmıyor bu konular

offf neler duyuyorum yaaaa her ilişkide o orgazm denilen dayanılmazz haza ulaşanlaaarrr offofff nerdeee olamıyorum ben yaaaa yani oluyorum ama çok azzz :KK43::KK43::KK43::KK43: zaten vajinal toplasan 1.5 yıllık evliyim 3 kere olmuşumdur ama gerçekten oldum çok çok güzel bi duygu arkadaşlar tavsiye ederim kesinlikle :kedi: genelde klitoral oluyrum ama inanırmısınız oda çok uzun sürüyo o yüzden bazen amann kim uğraşıcak bile diyorum ama öle olmamalı fakat şimdi hamileyim hiç veremiyorum kendimi......

Ben de koital anorgazmi yaşıyorum.Yani ilişki sırasında orgazm yaşayamıyorum. Bir klitoral orgazm yaşamıştım eşimle hepsi bu... Vajinal orgazmı çok merak ediyorum. Diğerinden his olarak bir farkı var mı acaba?

G noktası konusunu da jinekoloğuma gittiğimde konuşacağım. G noktası her pozisyonda uyarılmıyormuş. Yeterince uyarılmayan G noktası ise zamanla kaybolabiliyormuş. Hatta G noktası büyütme operasyonları bile yapılıyormuş,birkaç sitede okumuştum. 6 ay etkisi sürüyormuş. :uhm:

bende evlenmeden önce cinsel yönden istek vardı.eşimle öpüşmek inanılmaz haz veriyodu ama evlendikten sonra artıık nedense ilişkiye bile girmek istemiyoorum.anlamadım neden.eşim istemese ben hiç istemicem sanki.orgazma gelirsek eğer daha yeni ewliyim 6aylık.bende yaşayamadım henüz.hatta beni affedin cahillik bile olabilir aama orgazma nasıl ulaşıldığını nasıl anlayacağız anlamadım:S

bende evlenmeden önce cinsel yönden istek vardı.eşimle öpüşmek inanılmaz haz veriyodu ama evlendikten sonra artıık nedense ilişkiye bile girmek istemiyoorum.anlamadım neden.eşim istemese ben hiç istemicem sanki.orgazma gelirsek eğer daha yeni ewliyim 6aylık.bende yaşayamadım henüz.hatta beni affedin cahillik bile olabilir aama orgazma nasıl ulaşıldığını nasıl anlayacağız anlamadım:S

Orgazma bir kere ulaşmış olan birisi bunu mutlaka bilir. Tarifi imkansız bir duygu bu. Umarım en kısa zamanda yaşarsın.

bende bu sorunu yaşıyorum.. vaginal orgazm olamıyorum ki erkek arkadaşım okadar duyarlı bu konuda baya baya uzatıyo bekliyo benimde olmam için ama olamıyorum..birlikte olmaktan çok zevk alıyorum,istekliyim de ama vanigal olarak bi türlü olamıyorum..çok garip herhangi bi sağlık sorunumda yok en kısa zamanda doktorla bu konuyu görüşücem...

X