Çocuk Hastalıkları devit-3 me zamana kadar kullanılıyor

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
tam zamanını bilmiyorum ama daha kullanman gerekli benim oğlumda 3 ayını bitirdi doktor daha kullanın dedi emiyo mu senin bebeğin

tam zamanını bilmiyorum ama daha kullanman gerekli benim oğlumda 3 ayını bitirdi doktor daha kullanın dedi emiyo mu senin bebeğin

hayır canım 15 gün sağıp verdim sonra elim ayağım karardı hastaneye kaldırdılar meğer sağacam diye uğraşmaktan apse kapmış göğüslerim.serum filan birsürü rezillik anlıycağın mama alıyor

çok ilginç ya sağmaktan mı apse kapmış yoksa emzirememekten mi:? herneyse doktor bize 1 yaşına kadar dedi. ama yeğenime 6 ay alcak demiş doktoru.

Canım biz d vitaminine yiğit 1 haftalıkken başladık,1 yaşına kadar kullandık..şimdide hergün dışarı çıkartıyorumgüneş görsün diye..

dün sağlık ocağına aşıya gittik... deviti 6. ayda bırakıcaz mı die sordum, hayır 1 yaşına kadar devam dediler... demir damlasına da 1 yaşına kadar devam edicez dediler....

Devit damla amaç olarak bıngıldak kapanana kadar kullanılıyor.Ben 15 günlükken başladım hâlen kullanıyorum.Kimi dr. 6 ay kimi 1 yıl diyor.

Deviti bende 15 günlükken başladım doktor 1 yaşına kadar devam dedi.Anne sütünde D vitamini hariç tüm vitaminler var, devit te bu D vitamini açığını kapatıp kemik gelişimi için gerekli dedi .

bizim doktorumuz 4. ayında acd3 diye bir vitamin kompleksi verdi
4 aylıkken devit-3'ü bıraktık

benim bildiqimde bınqıldak kapana kadar kullanılması lazım diye biliyorum ama kücük kızımın dr. 1 yasına kadar kullan dedi herdr. farklı söylüyor

ideali d vit 3 ten 3 damla 2 yaşına kadar kullanmaktır ama çoğu yerde 1 yaşa kadar diyorlar.

bızde 2 haftalıkken basladı vermeye havalar ısınır ısınmaz ve bebegımı gunesi aldıkdan sonra bıraktım hergun duzenlı gunes olıyor ne dıye anne sutunde tek bulunmayan bu vıtamının ıllakı bulunmamasının b sebebe vardır dıerek vemedım

bizim dr 15 günlükken başladı 6 aylıkken bıraktırdı ve polivit verdi polivit bütün viitaminleri kapdıyomuş başka polivit veya başka çoklu vitamin kullanan yok u yaw,
kafamçokkarıştı

X