Deri halı kullanan varmı?

M

mamiyy

Ziyaretçi
Arkadaşlar anlatamazsam kusura bakmayın şimdiden ama deniycem.bir mağazada gördüm almayı düşünüyorum kenarları deri gibi birşey ortasında kare kare polar koymuşlar halının.ama kullanışlı olurmu sizce?netten resim aradım ama bulamadım kusura bakmayın.bulursam koyarım.şimdiden teşekkürler.cadıarzu

evet hos duruyo ama kullanisli olmadigini bende duymustum,,,

arzucum bende aynısına baktım fakat yıkanmıyor dediler silinebilirmiş ve normal halıdaki grüntüyü vermiyor hemde 80*150 250 gibi bir fiyattı bende vazgeçip shagy halı aldım

modasi gecmis bile:nazar: su modayada yetismek icin milyarder falan olmak gerek sanirsamCADIARZU

Ben kullandım kullanı$sız yıkamaya gelmiyor evet ama silinmeye bile doğru düzgün $öyle köpürte köpürte silinemiyor..Ben kullanamadım biraz titizsen zor..1 sene önce deği$tirdim kendisi e$ya depomda duruyor :1closedeyes:

Ben kullandım kullanı$sız yıkamaya gelmiyor evet ama silinmeye bile doğru düzgün $öyle köpürte köpürte silinemiyor..Ben kullanamadım biraz titizsen zor..1 sene önce deği$tirdim kendisi e$ya depomda duruyor :1closedeyes:
ay hiç öyle titiz falan değilim iş güç umrumda olmazdaaamirmirmirmir,bide oturup onu silemem,evdekileri bile yıkamaya veriyorum .çok teşekkür ederim hepinize vazgeçtim valla.güzel duruyo ama onu temizleyen bi yer varsa?en iyisi klasik bildiğimiz halı dimi?:nazar:

canım ben de bunların kuru temizleme yapıldığını duymuştum (halı zaten pahallı, bi de kuru temizleme maliyeti koyarsan:1shok::1no2:).
ayrıca, yanlışlıkla su falan dökülse koku ve iz yapar diye düşünüyorum.

arkadaşlar ben de deri halı almayı düşünüyorum kullananlar memnun değilmi yani şimdi...çok hoş duruyor ama..

m124d.jpg

geçen gün deri bi halı gördüm opuyorumnanaktan bayıldım bayıldım
yatak odasında kullanırım diye düşünüyorum ne kadar kullanışsız olsa da almak istiyorum

geçen gün deri bi halı gördüm opuyorumnanaktan bayıldım bayıldım
yatak odasında kullanırım diye düşünüyorum ne kadar kullanışsız olsa da almak istiyorum

canım nerede gördün mağaza dükkan ismi verebilirmisin?

X