Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

evliliğimizin ilk iki yılında kumanda sürahi sehpa gibi nesneleri duvara fırlatma kırma huyları vardı:kızgın:çok şükür uzun süredir bu huyunu bırakmıştı ama geçenlerde yine dengesizleşti bu seferde elektrikli süpürgeyi hemde çalışır vaziyette duvara fırlattı.tabi süpürge paramparça.o an çocukların yaşadığı korkuda cabası:çok üzgünüm:
hala aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyo:jeyyar::jeyyar:
tam ben düzeldi akıllandı diyorum bir yerde açık veriyo bu adam:mymeka:

evliliğimizin ilk iki yılında kumanda sürahi sehpa gibi nesneleri duvara fırlatma kırma huyları vardı:kızgın:çok şükür uzun süredir bu huyunu bırakmıştı ama geçenlerde yine dengesizleşti bu seferde elektrikli süpürgeyi hemde çalışır vaziyette duvara fırlattı.tabi süpürge paramparça.o an çocukların yaşadığı korkuda cabası:çok üzgünüm:
hala aklıma geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyo:jeyyar::jeyyar:
tam ben düzeldi akıllandı diyorum bir yerde açık veriyo bu adam:mymeka:

yok anam yok huy cıkmadan can cıkmaz dıye bosuna dememıs buyuklar tabı sende onnula bır olursan bu dereceye gelıyor yanı allttan almassan bende alttan almam ıdare etmem yanı yoksa olmaz bu kadar oyle bır yapım yoktur pofpof yapamam sensın dıyemem bır adam neyse odur anlıycagın sozde verse aynı

evlendiğimizden beri kumanda kırar kendisi
bıktım almaktan bende en son kırdığını attım çöpe almadım aldırmadım
alırsan ben kırıcam dedim almıyor kalkıp tv den değiştiriyor kanalları.

sinirlenince genelde ben kontrolden çıkarım. ailesi yüzünden afra tafra yapmaya başlar gıcık gıcık konuşur. benim sinirler patladımı bağırırım elime geçeni atarım. :)))) kendini ifade edememe değil karşımızdakine zarar vermemek adına bunu yapıyoruz. hatta bir ekresinde kaynanama çok sinirlenmiş bağırmıştım yeter artık diye sehpayı atmıştım biraz öteye daha fazlasını hakediyordu çünkü benim namusuma dil uzattı. keşke kafasına fırlatsaymışım diyorum zaman zaman :))))

önceden telefonları kırardı nısanlıyken sözluyken
evlendık böyle bırsey görmedım cunku hıc buyuk kavgamız olmadı masallah
ama ben kırarım elımde o an ne varsa

off bizim kavgalarımız bile çok sıkıcı.genelde değil sürekli bagarıp cagıran ben oluyorum.o gayet sessiz sakin konusuyo.agız tadıyla bi kavga bile edemiyoruz evde.karsılıklı bagırmadan kavganın tadıda cıkmıyo.cıldırıp bişeyler atan ben oldugum için karsıma gecip salaksın sen deyip pispis sırıtıyo.o zamn daha deli oluyorum oda bunu bildiği için daha cok gülüyo.

benimki iki ay önce cam masaya yumruk attı salak kırıldı tabiii!:mymeka:sonra tıpış tıpış yaptırmaya gitii ama ben hala sinirleniyorum:kızgın: aklıma geldikçe çünkü kızım çok korktu ve sürekli babasının yüzüne vuruyor masaya her oturduğunda!...gamyoncuiremsu

Allahıma şükürler olsun benim eşim en fazla balkona çıkar sigara içer ilk evlendiğimizde anneme gidecem diye tehtit ederdim kapıyı kilitlerdi bitanem gitmeyeyim bi yere diye sanki ben gidecem de kaydirigubbakcemile3

şimdi allaha şükür tartışmıyoruz zaten bişeye kızdığımı anladığında hemen alttan alıyor haklı da olsa özür diliyor bebişim yaaa çok seviyorum onu :asigim:

hiç bişey kırıp dökmedi..
bi kez komodinin üstüne yumruk attı...yada vurdu diyelim okadar..bende sevmem o tel.kırma mevzularını..
konuşmak varken eşya parçalamak sorun çözmezkii

sevgililik ve nişanlılık döneminde 2 kere telefon bide dolap kapağı kırdı :nazar:
evlendik 19 ayda 1 kere öyle büyük kavga ettik onda da baktı sağa sola hiç bişeye kıyamadıkaydirigubbakcemile3 (eee anası ağladı o eşyaların parasını öderken)
yerde çamaşır sepeti vardı ona tekme attı parçaladı bide jaluziye vurdu düşürdü :mymeka:

çok zaman evvel çocuklar duymasında mutfakta kavga ediyorlardı çift..tabak çanak ne varsa..mutfak batmış...ama çocuklar evde yokken..koskoca çocuklara sirtaki yapıyorduk,tavernadaki gibi tabak çanak kırdık gibi bişeyler uydurdular..sonra cezveden yediler yemekleri..evet bağırma çağırma hatta kırma dökme negatif enerjiyi atar...ama çocuklar için unutulmaz bir andır o...çok kızdığımız anlarda kavgayı sakin bir ana bırakmalı diye okumuştum..yada çıkın temiz havaya mis gibi toprağa basın toprak çeksin elektriği değil mi ama...

bizde genelde kirma dökme isleri bana ait..cok sinirlenince gidiyorum ben der kapiyi carpar cikar,arkasindan ben firlatirim ne varsa..sonra hemen gelir gülerek..övünmüyorum maalesef cok öfkelenince kontrolümü kaybediyorumsenağlamatabii bu bir iki dakika sürüyo ama,o an elimde ne varsa bi yerlere firlatinca geciyo-tatlicadiarzu-

yok anam yok huy cıkmadan can cıkmaz dıye bosuna dememıs buyuklar tabı sende onnula bır olursan bu dereceye gelıyor yanı allttan almassan bende alttan almam ıdare etmem yanı yoksa olmaz bu kadar oyle bır yapım yoktur pofpof yapamam sensın dıyemem bır adam neyse odur anlıycagın sozde verse aynı

canım ben her zaman eşimin sinirli anında alttan alırım haklıysam bile susarım sakinleşmesini beklerim.dediğim gibi uzun zamandır bu kırma dökme huyunu bırakmıştı ta ki bu son olaya kadar
süpürgeyi duvara fırlatma sebebide benim kızımın saçını çekmem:eek: ben hatalıydım kabul ediyorum ama onun beni uyarma şekli öylemi olmalıydısenağlamakızımın canını ben yakmadım ama babalarının hareketi çocukları çok kötü etkiledibenneyaptımkinasıl korktular anlatamam.aklıma geldikçe sinirleniyorum:jeyyar::jeyyar:

Hayır eşimin mizacına çok ters bir davranış birşeyler kırıp dökmek çok sinirlendiği zaman *ki nadirdir* susar ve rahatlamaya çalışır bu yönünü çok taktir ediyorum..
Yanlız babacığım bu kırma fırlatma olaylarında çok becerikli idi:)
kendisi mali müşavir ve inanılmaz stresli bir işi var kimi zaman kıskançlığı da tutardı en Romeosundan:) annemi çok korur kollar,çok bağlıdır.Velhasıl birkaç defa telefon,kahvaltı tabakları,defter kitap kalem bilimum ev eşyaları fırlatmışlığı vardır özellikle duvarı seçer :)
bu sebepten kaç tane telefon değiştirdiğini hatırlamıyorum hobi oldu artık..
siniri pıss diye söner Allahtan,yufka yüreklidir ama o anda kimse tutamaz..
Bay Karizma:p

Benim malım çok kıymetlidir, asla kırıp dökmem...

Ama bir defasında çok tartırmıştık.
Bende trip yapıp kendimi odaya kitledim...
-Aç dedi... Açmam...
-A. dedi... Açmam..
Takk... Bi tekme kapıya:1shok:

Kendime birşey yaparım diye korkmuş...-tatlicadiarzu-
Ertesi gün marangoz çağırdı, yaptırdık...
Çocuk soruyor; Abi bu kapıyı nasıl kırdın ya...kaydirigubbakcemile3

çok şükür eşimin öyle hareketleri yok ama ben evliliğimizin ilk zamanında ahşaptan süs olarak kulandığımız bir sandık vardı onu kırmıştım duvarda izi duruyor:KK43:eşim bu hareketime çok kızmıştı vede korkmuştu benden.herhalde bu bir gözdağı verme olayı erkeklerde bu yüzden yapıyorlar bence yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır gibilerinden:)

çok şükür öyle şiddetli kavgamız olmadı bizim ama galiba evde eşya kıracak biri varsa o da ben olurum :eek:

bu senin kafanı kırmak istiyorum ama kıramadığım için bardağı kırıyorum gibi bişey değil mi, ben mi çok acımasız yaklaştım, ha kadının kafasını kırmış ha eşya
zaten bunun bi tık ötesi kadına şiddet olur herhalde
çok mu gaddar yaklaştım bilmiyorum

X