Kavga ettiinizde einiz eya krar m?

Oo sinirlendigi zaman önünde ne varsa almak lazım gerci ben cileden cıkardıgım çaresiz kaldıgı zaman böyle oluyor normalde asırı siniri kontrolsüzlügü yoktur gerci bende aynıyım yakında bombos kalcak evimiz..

eşim fırlatmaz ama ben çok sandalye fırlatmışımdır :KK9:

eşime değil tabii etrafa..sessiz sakin uyumlu bi insanımdır aslında ama sinirim hiç çekilmez :KK1:

Allah tan kocişim sakin sakin izliyo sonrada gel sen şimdi regl olcaksın ya ondan geçicek diyo alıştı garibim :KK9:

Asla öyle bir huyu yoktur, aksine çok da sakindir. Tartışmaya başlarsak önce bi susalım, sinirimiz geçince sakin sakin konuşalım der ne kalp kırılır ne eşya böylece.

genelde cep telefonu kırar 3-4 ayda bir... ve 3 defa laptop kırdı 1 defa kapıya eli girdi yumruk attı hepte başka sebebler den yok kuzeni face paylaşmış ben beğenmişim..yok üst komşu sigarasına laf söylemiş... bardakları falan hiç saymıyorum haddi hesabı yok.(bunları kırdığı akşam dışarı çıkalım der yemek yiyelim der.. laptopun yenisi alır sanki gönlümü almak için gitmesem tekrar sinirlencek ne yapıyım gidiyorum)..:KK43:(bunları bekarkende yaptığını geçen yıl öğrendim severek evlendik ama bilseydim inan nikah masasında olsam hayır der asla evlenmezdim ben bekar ken asla ailemden görmediğim için kavga yeteneğim yoktur oda karşılık vermediğim için köpürüp kızıyor ben onu kabullendim ama o benim kavga edemez olduğumu kabuledemedi hala

gerizekalı ailesi tek erkek diye ses çıkarmamış zamanında engel olmayınca ben uğraşıyorum onların eğitip büyütemediği adamı 30 yaşından sonra eğitim verir oldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben nefret ediyorum bu olaydan.Ne emeklerle alınıyor o eşyalar.birileri sinirlerine hakim olamıyor diye ziyan oluyor.eşim tartışırken direk bağırmaya küfür ve hakaret etmeye başlar .ben de sadece bağırma bağırma sürekli bağırma derim.çünkü onunla bağırırken konuşamam.o da iyice sinirlenir ne varsa kırar geçer.bi kere sandalyeyi fırlatıcaKTI üstüme ..ne yaptığını anlayınca benım üstüme fırlatmayıp ikiye ayırdı sandalyenın bacağını.İnsan sevdiğiyle kavga ederken bu kadar kin besleyemez bana göre.

Ben cay bardagini krdm az evvel. . evli değilim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sinirlenince insanın gözü birşey görmüyor ki. eşim 2 telefon kırdı bende tabak bardak lavabo(sıvı sabun şişesini atmıştım porselen) telefonu kırdıktan sonra öyle kırılmaz böyle kırılır diye duvara attım ikiye bölündü ikimizde almadık 1 ay yerde kaldı telefon parçaları. 1 ay sonunda 1 parçasını o aldı 1 parçasını ben :) evliliğimizin ilk aylarındaki vukuatlarmzdı bunlar şimdi çok iyi tanıyoruz birbirimizi oturup konuşarak çözüyoruz

X