Nakış Tel kırma yapanlarr......

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

ZAMBAK 3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
5.570
5
slm kk nın güzel hanımlarıı
ben tel kırmayı ögrendim biraz zahmetli bir iş
aranızda tel kırma yapan varmı ve 1tane teli kaça boşaltıp yapıyorsunuz
bunu araştırdım ama farklı farklı rakamlar dediler
eger biliyorsanız lütfen yazın bana buradaa.s.a.s.

merhaba zambak ben tel kırma biliyorum kendi yerinde bartin da öğrendim oda takımı , flarlar, tepsiler ,tablolar yaptım hala yapıyorum . ama satmıyorum çünkü ne olduğunu bile bilmeyen insanlara değerinin altında satacağıma hiç satmam .. belli bir fiyatı yok . 4 sene önce makarasını 15 e boşaltanda vardı 40 a boşaltan da üstelik bartın da diğer yerler de tabiki daha pahalı olur. yardım edebildiysem ne mutlu sağlıkla kal

merhaba zambak ben tel kırma biliyorum kendi yerinde bartin da öğrendim oda takımı , flarlar, tepsiler ,tablolar yaptım hala yapıyorum . ama satmıyorum çünkü ne olduğunu bile bilmeyen insanlara değerinin altında satacağıma hiç satmam .. belli bir fiyatı yok . 4 sene önce makarasını 15 e boşaltanda vardı 40 a boşaltan da üstelik bartın da diğer yerler de tabiki daha pahalı olur. yardım edebildiysem ne mutlu sağlıkla kal

evet canım okadar emegi çokki anlatamam sana bunu yapan anlar
evet canım bende 30dan bazende 15den boşaltılıyor diye duydum
acaba heryerde öylemi diye sormak istedim
ilgin için sagol..
tepsiler çok güzel oluyor bence

birşey değil canım her yerde makara hesabı yapılmıyor işlemenin zorluğuna göre de fiyat konuyor bazen de kafalarına göre fiyat koyuyorlar ..internette telkırmaya bakarken sitenin birinde bir flar gördüm basit bir işleme üstelik tülün etrafı yamuk yumuk kesilmiş 60tl fiyat koymuşlar , başka bir sitede de çok ağır bir şal işlemeye 200tl fiyat koymuşlar dı bence ikiside haksızlık basit flar 10-15 tl kadar pahalı güzel şala yarı fiyatından bile ucuzdu . ben de anlamadım gitti neye göre fiyat koyuyorlar .çok ucuza verilecek bir elişi değil telkırma sabır, emek ve dikkat gerektiriyor.. hoşçakal:)))

ozellıkle elazıg cevresınde cok modaymıs ..banada hedıye geldı harıa yaw...

merhaba ben tel kırma yapıyorum makarasını 20 ye boşaltıyorum ama burada 30 a boşaltanda var

çok ucuza yapıyorsun haberin olsun 1 günde biten örgü flarları bile 20 ye satıyorlar elinin emeğine yazık madem 30tl yapanlar da var sen de en az 30tl ye yapmalısın . Allah bol müşteriler, bol kazançlar versin

mrb bayanlar. . .bende tel kırma yapmaya başladım.fakat en sonda fiyonk şeklinde bişey yapılıyo ya onu yapamıyorum.alttan geçiriyoruz hani.sonra elimizle sağa sola büküp kırıyoruz.işte arkadamı kırcaz onu yoksa ön yüzdemi bi yardım ediverin nolurrrrrrrrrr :KK43:

mrb bayanlar. . .bende tel kırma yapmaya başladım.fakat en sonda fiyonk şeklinde bişey yapılıyo ya onu yapamıyorum.alttan geçiriyoruz hani.sonra elimizle sağa sola büküp kırıyoruz.işte arkadamı kırcaz onu yoksa ön yüzdemi bi yardım ediverin nolurrrrrrrrrr :KK43:
ön yüzünde bitiriyoruz.. burda yapılışını gösteriyor
telkirma-islem.gif

canım ön yüzünde en son geçirdiğin yeri tırnağınla ezditen sonra kıracaksın . zaten arkadaş resmi de koymuş sana kolay gelsin

bende 20 ye boşaltıyorum makarayı .yaptığım bir kaç parça bişey var fotoğraflarını çekerim. siteye yükleyebilirsem sizlerle paylaşırım

benim kurstaki arkadaşlar yapmış en kısa zamanda bende gidicem kısmetse tel kırma kursuna
sizinle paylaşmak istedim

hocalarımın yaptığı şal modeli:

kurstaki arkadaşlarımın ellerine kollarına sağlık teşekkürler KIZLAR:1hug::1hug:

bende yapıyorum ama emeğe saygı çok az o yzden kıramadğım insalara uygun fiyata yapıyorum makara üzernden değilde örneğer fiyat veryorum

X