Epilsyon için xylocaine pump sprey kullanan var mı?

SipidiGonzales

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
753
3
kızalr ben emla kullandım ve pek bir işe yaramadı, internette bu sprey için10 dk boyunca kesintisiz hissizlik yazıyor.. piercing için felanda kullnılıyormuş.. acaba kullanan varmı?

ben kullanmadım ama az önce eczacı olan dayıma sordum emladan daha etkiliymiş emlayı kullanıyorum daha iyisini bulmaya çaıiıyorum

ayyyyyyyyy çok sinir bozucu ya
günlerimi harcıyorum şu acı olayını yok etmek için okuyan olurmu bilmiyorum ama ben yazayım
xylocaine sprey gayet iyiymiş ama çok etkili bir şey için citansk flk diye bişi varmış deri altında iğne ile yapılıyormuş yapılan bölgeyi kessen duymazmışsın eczacıdan bilgi alınmış ve onun üzerine sizlere aktarılmıştır ama siz yinede araştırın arkadaşlar güzel bişey bulan haber versin

püskürtme şeklinde değil de, önce bir pamuğa sıkılıp daha sonra o bölgeye uygulanarak kullanılırmış CADIARZU

valla ben püskürterek kullandım işe yaramadı ciltte değil de ağız içi gibi genelde diş etleri için kullanılıyormuş.mali servet harcıyoz bunlara yaw

endoskopi öncesinde boğazım bu ilaç ile uyuşturuldu ağız içinde çok etkili ama diğer bölgeleri bilemiycem...

bende de emla etkili olmadı anestol ve bu spreyi denemek istiorm.yazdırılıomu bu sprey acaba devlet karşılıomu

xylocaine bende kullandım oldukça etkili bir anestezik.bana diş hekimim yazmıştı, prospektüsünü okudum lokal anestezik olduğunu öğrenince bacaklarımda ve genitalde kullandım süper

arkadaşlar emlayı artık devlet karşılamıyo bu spreyi duydum ama denemedim kullanan biri varsa kesin bişey yazabilirmi

bu sprey dıscılerın ıgne yapmadan sıktıgı sprey sanırım bırde bole kokulu vazelın kıvamında bısey surerdı dr bana bıl bakalım nelı bu derdı muzluydu :) eee ozaman 6 yasında degıldım 17 ıdım bende ısıtyorum su acıyı gecırecek bısey acıyı bırak agrıyor dıyr yavas yanas alıyorum epılatorler 3 saat sırtım bukuluyor

arkadaşlar emlayı artık devlet karşılamıyo bu spreyi duydum ama denemedim kullanan biri varsa kesin bişey yazabilirmi

merhaba xylocaıne pump spray kullandım hatta bugün kullandım ilk defa çokçok memnun kaldım.aslında eczaneye emla almaya gittim başka önerebileceğiniz bişey varmı dedim bunu önerdi bu daha etkili dedi.ben ki ğlayarak epilasyon yapan biri olarak çok rahat ettim. kesinlikle tavsiye ederim.12,84 e aldım.

X