lürfen cevap verinn

1bocuk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
76
5
düzenli adet görürken hamile kalınıyormu kızlar,ben duymuştum,bu şekilde hamile olduğunu sonradan öğreneniniz varmı.7aylık oğlum var,düzenli şekilde adet görüyorum,fakat karnım bu aralar pıt pıt atmaya başladı ve ağrı var,çoook korkuyorum hamile olmaktan.testle belli olurmu acaba gebelik olup olmadığı.sezaryen doğum yapmıştım acaba ondan dolayı olabilirmi karnımdaki atmalar.??

canım sezeryandan dolayıda olabilir bence doktorunla konuş ya sezeryandan diyecek yada kan testi isteyecektir hakkında hayırlısı olsun ama ihmal etme bence

sezeryanda oluyor canım ya ben bikaç ay acaba çocuğum ikizdi birini almadılarmı die şüpheye düştüğüm bile oluyordu
bağırsakların dengesi bozuluyor sezeryanda canım

sezeryanda oluyor canım ya ben bikaç ay acaba çocuğum ikizdi birini almadılarmı die şüpheye düştüğüm bile oluyordu
bağırsakların dengesi bozuluyor sezeryanda canım

valla içim rahatladı,yinede bi doktora gidip ultrasona gireyim ben ne olur ne olmaz geri dönüşü olmayan bi yola girmeyeyim sonra :)) Allah korusun :Saruboceq:

Yok canim ben 3 normal dogum yaptim ve arada halen karnim pit pit yapiyor rahimden canim...

X