Sezeryan dikişlerde problem

ay çok geçmiş olsun canım inşş düzelir ilaçla falan bende 2 buçuk ay önce sezeryaan oldum fena bişey yaa ne olursa olsun dikişlerimde biproblem olmadı ama hala kırmızı renkte ve belirginler geçer inşş

kızlar doktorum ameliyatta kullanılan malzemeye tepki göstermiş dedi... ama gececek de dedi.. benim su gibi akıntım yoktu çünkü.. batikonla temizlemek ve kendine biraz dikkat etmek gerekiyormuş:)

ilk sezeryanımda hiç bir problem yaşamadım.
hatta sezeryanın 2.günü duş aldım,hastanede.
su geçirmez bant vardı dikişlerin üstünde.
sağ ve sol yanda çengel takılmış gibi bi iz vardı oraları kaşınıyordu sadece.
1 hafta sonrada dikişleri aldı ve bi sprey verdi bana.amelliyat izini daha çabuk iyleştirmek ve daha az belirgin olması için.hiç bi sorun yaşamadım şükür.bu 2. sezeryan olacak,inşallah bunda da yaşamam bir sorun.

belki yeri değil ama başlık acmak istemedım
sezeryan olalı bugun tam 1 ay oldu.
cuma kontorle gidicem.agdayaptrmak istiyorum acaba bişey olurmu sezeryan sonrası ılk agda ne zmaan yapılabilir

Benim sezaryen dikişlerimde de sızıntı olmuştu.Ameliyattan 15 gün sonra iki delikten akıntı geldi hastaneye gittim doktor delikleri sıktı iltihap olsa akar dedi bişey gelmedi.Baticonla pansuman yaptım. Ara ara aktı sonra tamamen kapandı.1 ayı geçti iyileşmesi.5.5 ay oldu dikişler normal kırmızılık dışında. Bir de karnımın içi hala acıyor sizlerde de var mı ağrı?Ben korse giyemedim fazla karın kaslarım gevşek sanırım.

Benim sezaryen dikişlerimde de sızıntı olmuştu.Ameliyattan 15 gün sonra iki delikten akıntı geldi hastaneye gittim doktor delikleri sıktı iltihap olsa akar dedi bişey gelmedi.Baticonla pansuman yaptım. Ara ara aktı sonra tamamen kapandı.1 ayı geçti iyileşmesi.5.5 ay oldu dikişler normal kırmızılık dışında. Bir de karnımın içi hala acıyor sizlerde de var mı ağrı?Ben korse giyemedim fazla karın kaslarım gevşek sanırım.
karnımın içinde agrı yok ama dediğin gibi bende de kırmızılık var... bakalım ne zamana dönecek hayatımız?

cuma kontorle gidicem.agdayaptrmak istiyorum acaba bişey olurmu sezeryan sonrası ılk agda ne zmaan yapılabilir
ben de istedim ama cesaret edemedim:KK43: benim ağdacım yaparız bi sıkıntı yok dedi ama dikişlerim cok asağıda gibi geldi bana... tam olarak öğrenirsen buradan yazar mısın?

yazarım ama canım nereden öğrenıcem cuma dra gidicem ama soramam utanırım ben.benımde dikişlerım cok asagıda
böyle bir başlık vardı ama bulamadım

yazarım ama canım nereden öğrenıcem cuma dra gidicem ama soramam utanırım ben.benımde dikişlerım cok asagıda
böyle bir başlık vardı ama bulamadım
ya ben o baslıga bakmıstım ama herkes ayrı birsey söylemiş, sanırım en iyisini ağda yapacak insanlar bilir:) olmadı alt kısıma yaptırıp üstü bir şekilde halletmenin yoluna bakarım diye düşünüyorum :)

cnm ii bi doktorA Görün bebeğinide emziriosan sorun olabilir.inş.en kısa zamanda iileşirsin cnm.

Merhaba cnm
Ben ağda yaptırmak için 40ımın çıkmasını beklemiştim. Sanırım 42.ci gün fln gitmiştim.ağdacın dikiş yerine dikkat eder ztn. Bende bi sorun olmadı çok şükür..

S sule-46 buraya yorum yapali cok olmus ama benimde deliklerden sizinti seklinde kan geliyor cerrah sıkıp icerdeki kirli kani bosaltti ama yine az az geliyor.sizinki ne zaman ve nasil gecti
Gecmis olsun.Ben de 1 yil kadar once dogum yapmistim.Ayni sorun bende de vardi.Doktorum bunun yag nekrozu oldugunu soyledi.Yaklasik 3 hafta ilk basta her gun daha sonra iki gunde bir olmak uzere doktora gittim, sizinti olan bolgeyi sikarak yag nekrozunun bosalmasini sagladi ve pansuman yapti 3-4 hafta sonra bir daha akinti problemi yasamadim.

X