Ovulasyon testi hala cift cizgi. Lütfen yardim :(

laubali

EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR!
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
3.123
12
42
Kizlar ya iki haftadir ovalusyon testinde ikinci cizgi hala silik cikiyor. Sogan kürü kullanmistim, adetim oldu bitti. Bugün adetten sonraki 5.günüm merak ettim bakayim bu silik cizgi gittimi diye ama hala gözle görünür sekilde duruyor. Zaten Endo hastasiyim acaba kist gerimi geldi? Geri geldiyse sogan suyundan sonra olmustur. Adetimde bu sefer cok degisiklik vardi, miktari az ve sadece 2 gün kanadim hep acik pembe sulu seklinde geldi. 2 gündürde kahverengi lekelenmem var.
Basiniza böyle bisey geldimi sizlerin? :uhm::uhm:Cok endiseliyim . Doktordan randevu aldim ama daha 2 hafta var gitmeme. :nazar::nazar:

cnm öncelıkle silik çizgi yumurtlama olmadıgı anlamına gelıyor ikisininde koyu çıkması gereklı bende geçen hafta bir yapayım deedım silik çıktı ona pek takılma az da olsa hormon salgıladıgımz için olsa gerek normal günde bile silik çıkıyor.. 2. sorun ise aynısını 6 ay önce bende yaşadım regl günümde oldum ama toplam 1 ped ancak kullanabildim ki ben hep yogun olurum test yaptım silik çıktı dedım bişi yok o zman silik çizgini gebelık oldugunu bilmıyordum sonradr. gttm kesın kist falan vardır dıyorum regl olamadım dıye ama bir baktım ki hamıleyım ama 4 gün hamıle kalabildim kimysal gebelık dedıklerı şeymiş.. böyle cnm çok anlattım .. kusura bakma... içini ferah tut.

canım bence 2 hafta bekleme başka bir doktora da olsa görün derim ben

cnm öncelıkle silik çizgi yumurtlama olmadıgı anlamına gelıyor ikisininde koyu çıkması gereklı bende geçen hafta bir yapayım deedım silik çıktı ona pek takılma az da olsa hormon salgıladıgımz için olsa gerek normal günde bile silik çıkıyor.. 2. sorun ise aynısını 6 ay önce bende yaşadım regl günümde oldum ama toplam 1 ped ancak kullanabildim ki ben hep yogun olurum test yaptım silik çıktı dedım bişi yok o zman silik çizgini gebelık oldugunu bilmıyordum sonradr. gttm kesın kist falan vardır dıyorum regl olamadım dıye ama bir baktım ki hamıleyım ama 4 gün hamıle kalabildim kimysal gebelık dedıklerı şeymiş.. böyle cnm çok anlattım .. kusura bakma... içini ferah tut.

Ne kusuru canim, yazipta bana zaman harcadigin icin cok sagol.
Canim zaten yumurtlama olmadigini biliyorum suan onun icin cok erken beni tereddüt eden hala bu cizginin silik cikmasi. Gebeliktende süphem yok. Ama dedigin gibi hormon oldugu icin cikiyordur, artik bu kistten dolayimi desem bilemiyecem. Kimyasal gebeligi bende yasadim bundan 7 ay önce ama o zaman idrardaki gebelik testinde silik bile cikmamisti. Offf ya bu bilincsizlik icinde yasamak ne kadarda kötü :eek:

canım bence 2 hafta bekleme başka bir doktora da olsa görün derim ben

Ya ben bu doktora mecbur gitmeliyim, bu doktor beni kistimden dolayi ameliyat etmisti en iyi bu biliyor beni. Kist geri döndüyse ben ne yaparim. Zaten 6 senedir ugrasiyoruz, ikinci bi ameliyat daha olursam bir sürü zaman kaybina ugruyacam yine..

kızlar benim bgn adetimden sonra 25. günüm adetime de tahminen 1 haftam var ama benim bu 25 günlük sürede testte 3. kez cift cizgi görüyorum aynı koyulukta. sizce neden? hepsini de kasık agrısından dolayı devam ederk yaptım.

Selam arkadaşlar ben 1 buçuk yilldur evliyim hic korunmadigim halde çocuk çok istiyoruz ama olmuyor kesimde sorun yok bende yumurtlama sorunum var ovulasyon testi aldim 12. gününden belli yaptim silik çizgi vardi bu silik çizginin anlamiii ne oluyorrr ...

X