Bebeği karnında ölen ve tekrar hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı!

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Arkadaşlar benim 6 yaşında bir kızım var ve yaklaşık 4-5 ay önce 2 aylık bebeğimin kalp atışlarını duyamadık,bebeği de net göremedik.Ve ben kürtaj oldum.Tekrar hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum.Böyle benzer durum yaşamış arkadaşlar buradan paylaşımlarımızı yapalım ve kısmetse beraber hamiş kalalım..a.s.

bende 5 ay önce 8 haftalık bebeğimin kalp atışı olmadığı için kaybetmiştim..
acısı hiç gitmiyo..
bende sabırsızlıkla bekliyorum tekrardan hamile kalmayı..
Allah herkese nasip etsin..

acısı hiç gitmiyo..

evet canım acısı gitmiyor tabi,İnşallah en kısa zamanda duyarım senin güzel haberlerinide..

Arkadaşlar benim 6 yaşında bir kızım var ve yaklaşık 4-5 ay önce 2 aylık bebeğimin kalp atışlarını duyamadık,bebeği de net göremedik.Ve ben kürtaj oldum.Tekrar hamile kalmak istiyorum ama korkuyorum.Böyle benzer durum yaşamış arkadaşlar buradan paylaşımlarımızı yapalım ve kısmetse beraber hamiş kalalım..a.s.

arkadasım öncelikle gecmiş olsun bende aynı seyi yasadım 1 yıl önce benimde 6 yasında bir kızım var ve ikinci gebeliğim karnımda bebek öldüğü için kürtaj oldum benimde 10 haftalıktı ben tekrar 6 ay sonra hamile kaldım simdi 6 aylık hamileyim ve bastan beri hep korkuyla yasadım tekrar aynı sey olursa diye ama rabbim büyük inşlh sağlıkla kucağımıza alırız.allah sizede tekrar nasip etsin inşlh cok üzücü bişi. senağlama

Merhaba arkadaşlar,benim bebeğimin kalp atışaları 37+5 te durdu :KK43: Ve bebeğimi aldılar benden...Aradan 2 ay 10 gün geçti...ınşaallah bundan sonra her şey bizim için daha güzel olur...Ben sezaryan olduğum için en erken Eylül ayında korunmayı bırakabiliyorum :KK43: Bende bebeğimi kucaklamak istiyorum arkadaşlar...

arkadasım öncelikle gecmiş olsun bende aynı seyi yasadım 1 yıl önce benimde 6 yasında bir kızım var ve ikinci gebeliğim karnımda bebek öldüğü için kürtaj oldum benimde 10 haftalıktı ben tekrar 6 ay sonra hamile kaldım simdi 6 aylık hamileyim ve bastan beri hep korkuyla yasadım tekrar aynı sey olursa diye ama rabbim büyük inşlh sağlıkla kucağımıza alırız.allah sizede tekrar nasip etsin inşlh cok üzücü bişi. senağlama
ayy ne güzel canım ALLAH tamamına erdirsin inşallah...
Merhaba arkadaşlar,benim bebeğimin kalp atışaları 37+5 te durdu :KK43: Ve bebeğimi aldılar benden...Aradan 2 ay 10 gün geçti...İnşaallah bundan sonra her şey bizim için daha güzel olur...Ben sezaryan olduğum için en erken Eylül ayında korunmayı bırakabiliyorum :KK43: Bende bebeğimi kucaklamak istiyorum arkadaşlar...
Senin için daha üzücü olmuştur canım geçmiş olsun..İnşl hep beraber burada...

Senin için daha üzücü olmuştur canım geçmiş olsun..İnşl hep beraber burada...[/B][/QUOTE]

İnşaallah canım...

selam kızlar bende aynı şekilde mart ayında 8 haftalık bebeğimi kalp atışı olmadığı için aldırmak zorunda kaldım.evet yıkıcı bir duygu ama hiç ümidimi kaybetmedim üstelik hiç korunmadımda ogünden sonra.ve büyük bir heyecanla bekliyorum.umarım burda birbirimizin güzel haberlerini duyarız...:teselli:

acısı hiç gitmiyo..

öncelikle geçmiş olsu.ben de 8 nisanda
8 haftalık meleğimi kaybettim.kalp atışlarını alamadık ultrasonda.çok üzüldüm hala da üzülüyorum.bi türlü pıt pıt atan kalp atışlarının sesini unutamıyorum.Allah kimselere vermesin.her işte bir hayır vardır.doktorumuz iki üç ay korun dedi.ben de gün sayıyorum az kaldı.inşallah bu acı günler geçecek.Rabbim isteyen herkesin kucağını tatlı ve sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah:çok üzgünüm:

selam kızlar bende aynı şekilde mart ayında 8 haftalık bebeğimi kalp atışı olmadığı için aldırmak zorunda kaldım.evet yıkıcı bir duygu ama hiç ümidimi kaybetmedim üstelik hiç korunmadımda ogünden sonra.ve büyük bir heyecanla bekliyorum.umarım burda birbirimizin güzel haberlerini duyarız...:teselli:
İnşallah canım umudumuzu hiç kaybetmeyelim..
8 haftalık meleğimi kaybettim.kalp atışlarını alamadık ultrasonda.çok üzüldüm hala da üzülüyorum.bi türlü pıt pıt atan kalp atışlarının sesini unutamıyorum.Allah kimselere vermesin.her işte bir hayır vardır.doktorumuz iki üç ay korun dedi.ben de gün sayıyorum az kaldı.inşallah bu acı günler geçecek.Rabbim isteyen herkesin kucağını tatlı ve sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun canım....

ne mutlu sana hamile kalmak için çok beklememişsin..
Allah bu bebeğini kucağına sağlıkla almayı nasip etsin..
benimde bu ay 6. ayım.. inşaallah artık gelir ve hiç gitmez.. :KK43:

sanada çok geçmiş olsun canım..
Allah birdaha göstermesin..
bana hiç korunma vermedi doktorum.. 6 ayın içindeyim halâ tık yok bakalım öyle bekliyoruz olucak diye...

doremicim inşlh en kısa zamanda kavusursun dileğine, iyi dileklerin içinde tşk ederim canım allah tüm isteyenlere nasip etsin inşlh.

slm arkadaşlar ben yeniyim bu sitede bende 1 ay önce 12. ci haftada bebeğimin kalp atışlarını alamadık ve kürtaj oldum .. tekrar aynı şeyleri yaşamaktan ve hamile kalamamak tan korkuyorum.. dr 6 ay rahmi dinlensin diye korunmamı önerdi ama ben hemen hamile kalmak istiyorum yani rabbim hayırlısını versin tabi herkese..

ya kizlar acinizi tazelemek istemem ama bebeginiz öldügünde ne gibi belirtiler oldu sizde ben 6 haftalik hamileyim henuz dr ye gidemedim ve burdan okudugum kadariyla benimle ayni olan arkadaslarimin bir suru belirtisi var ama ben hicbisey hissetmiyorumsenağlamaacaba yolunda gitmeyen biseylermi varCADIARZUesimde herkez ayni olucak diye bi kayde yok belki sende sorunsuz yasarsin hamileligini diyo:teselli:

Tekrar hepinize geçmiş olsun..Dudi cim ben kendi adıma konuşuyum hiç bir belirtisi olmadı bende hiç anlamadım ama son zamanlar kendimi hiç hamile gibi hissetmiyordum artık bi sorun olduğunu olacağını anlamıştım:KK43:(((

slm arkadaşlar ben de 2 gün önce 12 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim. daha önce de 6 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için kürtaj olmuştum.Mutlaka bir sebebi var .Fakültede araştırılmasını istiycem.Sizlerde doktorunuza başvurmadan hamile kalmayın bence. üst üste aynı şeyleri paylaşmak çok kötü çünkü....

slm arkadaşlar ben de 2 gün önce 12 haftalık bebeğimi kalbi durduğu için kaybettim. daha önce de 6 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için kürtaj olmuştum.Mutlaka bir sebebi var .Fakültede araştırılmasını istiycem.Sizlerde doktorunuza başvurmadan hamile kalmayın bence. üst üste aynı şeyleri paylaşmak çok kötü çünkü....

Öyle canım ama her kişide olabiliyormuş bu durum doktorum 1 kere daha tekrarlarsa genetiğe iner araştırırız dedi bana,bilmiyorum mantıklı geldi.Çünkü bebek ölümleri kalitesiz sperm ve kalitesiz yumurtadan meydana geliyormuş....

Öyle canım ama her kişide olabiliyormuş bu durum doktorum 1 kere daha tekrarlarsa genetiğe iner araştırırız dedi bana,bilmiyorum mantıklı geldi.Çünkü bebek ölümleri kalitesiz sperm ve kalitesiz yumurtadan meydana geliyormuş....

merhaba canım ben de 8 haftalıkken kontorole gittiğimde kalp atışlarını alamadıklarını söledi doktor ve kürtaj oldum.benim ikinci gebeliğim 6 yaşında kızım var ilk defa böyle bir sorunla karşılaştm doktorum bana da ayynısını söyledi bir kere daha olursa tahlil isteriz dedi ama bende korkuyorum hamile kalmaya ya bidaha böyle bişey olursa naparım diye.rabbim tekrar yaşatmasın inşallah herkese bebişlerini kucağına almayı nasip etsin.:ecrin_bebek:

merhaba canım ben de 8 haftalıkken kontorole gittiğimde kalp atışlarını alamadıklarını söledi doktor ve kürtaj oldum.benim ikinci gebeliğim 6 yaşında kızım var ilk defa böyle bir sorunla karşılaştm doktorum bana da ayynısını söyledi bir kere daha olursa tahlil isteriz dedi ama bende korkuyorum hamile kalmaya ya bidaha böyle bişey olursa naparım diye.rabbim tekrar yaşatmasın inşallah herkese bebişlerini kucağına almayı nasip etsin.:ecrin_bebek:

Geçmiş olsun canım öncelikle durumlarımız çok benziyor birbirine...Sen ne zaman oldun kürtaj??

X